Vyhodili byste do popelnice milión korun? Jedné ženě se to povedlo!

Popelnice za milión korun?

Popelnice za milión korun?

I když se to zdá jako špatný vtip, jedné pečlivé hospodyňce se povedlo při vánočním úklidu vyhodit od popelnice milión korun. Rodina si šetřila na koupi nového domu a nevěřila bankám, dopadlo to tak že jejich úspory skončily v popelnici.

Stalo se to v Rumunsku těsně před Vánoci. Žena se pustila do velkého úklidu a při té příležitosti vyhodila staré boty, o kterých soudila, že už je nosit nebude.  Jedna z bot ale byla plná bankovek, v přepočtu se jednalo o jeden milión korun. Tyto peníze tam ukryl její manžel. Rodina totiž nedůvěřovala bankám a tak si schovával všechny peníze doma. Manžel se ale domníval že jeho že o skrýši ví.

Když manžel zjistil, co se doma stalo, obrátil se na policii. Policii to pak trvalo skoro celý týden, ale vyhozené peníze se jim podařilo najít. Peníze v popelnici našla jedna žena ze sousedního domu. Ta si původně vyhlédla boty v popelnici s tím, že je prodá do second handu. Po tom co se vzpamatovala z nečekaného vánočního dárku, který v botách z popelnice objevila se je rozhodla co nejrychleji utratit. Podařilo se jí to téměř dokonale, více než 2/3 peněz utratila za nákup nového domu. Po tom co ji vypátrala policie je, ale bude muset vrátit.

Rodina, která peníze do popelnice vyhodila se už asi poučila. Napříště asi raději svěří své úspory do banky. Tma asi budou i v Rumunsku bezpečnější.

Stalo se vám někdy něco podobného? Povedlo se Vám vyhodit něco cenného? Pochlubte se v diskusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *