Hledáte ubytování v Brně? Vyzkoušejte penzion Derivia!

Penzion Brno Derivia nacházející se na adrese Vranovská 68 je zde připraven pro všechny, kteří hledají komfortní a cenově dostupné ubytování v příjemném prostředí s rodinnou atmosférou. Pokud sháníte nocleh na jednu, nebo více nocí, dveře penzionu Derivia jsou vám kdykoli otevřeny. Příjemný personál, komfortně vybavené pokoje, chutné jídlo a plně zásobený bar zaručeně potěší každého návštěvníka.

Možnosti ubytování

Penzion Derivia nabízí několik typů ubytovacích možností. Nejlevnější ubytování je možno v penzionu zařídit za pouhých 690 Kč a to buďto ve

dvoulůžkovém (2+0) nebo trojlůžkovém (3+0) pokoj Pokračování článku

Lyžování v Itálii

Lyžování v ItáliiMilujete lyžování? České hory jsou úžasné, ale ty nejlepší lyžovačky můžete prožívat i v zahraničí. Z vyhledávaných zimních cílů je Itálie. Italská ski centra jsou připravena přivítat tisíce chtivých návštěvníků a dokážou jim nabídnout ty nejlepší služby během pobytů.

Více než sto kilometrů sjezdovek můžete absolvovat v případě lyžařského zájezdu do centra Adamello Ski. Tuto část propojuje Passo Tonale, Ponte di Legno a Temú. K dispozici je ubytování, které vám umožňuje vynechat přemisťování za lyžováním – ocitnete se přímo v centru dění a užijete si sjezdové tratě různé náročnosti.

Ani ve skiareálu Kronplatz se nevyhnete skvělým podmínkám pro lyžování v Itálii. Kronplatz se pravdivě přezdívá skiareálem číslo jedna v Jižním Tyrolsku. Výběr máte ze 105 km nejlepšího lyžování v Dolomitech. Lyžování na areálu Kronplatz je umožněno pro začátečníky, pokročilé i děti. Užijí si carvingoví jezdci i sportovní lyžaři na černých sjezdovkávh plných adrenalinu. Masiv Kronplatz je obklopen sjezdovkami takřka ze všech stran a díky zajímavým přepravním možnostem se dostanete v krátké době na vrchol v uzavřené kabince. Náročnější lyžaři by se měli dostat hlavně do oblasti v Olangu a začátečníci se hrnou do S. Vigilia.  Jedna z novějších lanovek vede do Piccolina v údolí Badia. Lyžařské centrum Kronplatz mohou vyzkoušet i zájemci o běžkařské tratě, pro bílou stopu je připraveno okolo 200 km upravovaných tratí.

V oblasti Trentino-Alto Adige, na severu Itálie, najdete další vyhlášenou lyžařskou oblast Val di Fiemme. Ze středu údolí Ski Val di Fiemme, z městečka Cavalese, se dá vyjet lanovkou až do nadmořské výšky 2229 m. Jiným zajímavým centrem lyžování v tomto regionu je vrchol Monte Angelo (2357 m n.m.) u města Predazzo.  Doporučit můžeme také městečko Moena. Během lyžařských zájezdů můžete dokonce denně střídat různé ski areály.