Hotel Pool Resort Luxury Terrace  - VisionPics / Pixabay

Bazén a jeho výběr: Jaký bazén je nejlepší a čemu byste měli věnovat pozornost?

Zahradní bazény se těší nejen u nás velké oblibě, což potvrzuje i rostoucí poptávka po nich. Pokud však chcete, aby vám vydržel déle než jen jednu sezónu, neměli byste podcenit jeho výběr. Na trhu v současnosti totiž můžete najít širokou nabídku bazénů, které se od sebe liší nejen tvarem, ale i použitými materiály. Pokračování článku

Proč propadnout kouzlu bodových svítidel?

Co si budeme povídat, Edisonův vynález – žárovku – už neobdivujeme tolik jako lidé kdysi. Více se dnes pozastavujeme nad dalšími nároky pro osvětlení interiéru, které se pozvolna a zcela logicky vytanuly na povrch našich potřeb, co se týče osvětlení samozřejmě. Krom toho, že má svítidlo svítit nás zajímá i estetika světla v interiéru, atraktivní design, úspora a také variabilita osvětlení, s kterou se pojí převážně bodová svítidla.

Co umí bodová svítidla v interiéru?

Bodová svítidla jsou velmi oblíbená a to zejména pro jejich polohovatelnost a variabilitu. Do interiéru si můžete zakomponovat bodová svítidla  na konstrukci a nebo zvolit vestavěná bodová svítidla, která lze instalovat do sádrokartonu. Ať tak či tak, výsledný efekt bude přímo geniální. Bodová svítidla totiž umí prosvětlit každý kout, vytváří příjemnou světelnou atmosféru jen tam, kde potřebujete, případně prosvítí požadovanou část domu, obraz, zrcadlo.  Protože lze bodové svítidlo polohovat, stanete se doslova pánem světla ve vašem domě. Výhodou bodových svítidel je jejich snadná montáž, hezký design, cenová dostupnost a rozsáhlé možnosti jejich využití. V případě, že i vy hledáte výjimečné osvětlení pro váš interiér, můžete se obrátit na odborníky internetového studia Interiori, kteří vám s výběrem pomohou.

Bodové svítidlo aneb jak si pohrát s atmosférou interiéru?

Bodové svítidlo představuje téměř nevyčerpatelnou škálu možností, jak si pohrát s atmosférou interiéru. Váš domov můžete dekorovat, zdobit a zvelebovat různými způsoby. Skvělý finální efekt však zajistíte jen správným výběrem osvětlení, které jednotlivé kouty pokoje prosvítí a zvýrazní. Třeba chcete, aby si návštěva všimla obrazu, který jste si koupili, třeba chcete zvýraznit jídelní kout. Je to jen na vás.

Hledáte jedinečné osvětlení pro váš moderní interiér? V tom případě vsaďte na elitní  výrobky společnosti Interiori, které váš dům osvětlí podle vašich představ.

Kvalitní bydlení v útrobách hlavního města? Nepropásněte šanci

Bydlení se nepochybně řadí mezi základní lidské potřeby. Třebaže cenovky stavebního materiálu a nemovitostí soustavně rostou, aktivita tuzemského obyvatelstva překvapivě zůstává naprosto enormní. Chcete si konečně vybudovat osobní hnízdečko lásky, ale zároveň nevíte, jestli se nakonec rozhodnout pro mírumilovné ticho venkova nebo drsnou rušnost velkoměsta? Pražské rezidenční bydlení skýtá dokonalou kombinaci obou zmíněných parametrů. Nevěříte? Společně si rozebereme rezidenční projekt Byty u Parku, který zákazníkům momentálně nabízí poslední volné jednotky. Pokračování článku