Cushman & Wakefield aneb když žádáte kvalitu a profesionální přístup

Společnost Cushman & Wakefield, známá svými předními službami v oblasti průmyslových nemovitostí po celém světě, spatřila světlo světa již v roce 1917. Jednotlivé pobočky společnosti jsou nyní lokalizovány ve více, než 58 zemích světa a v současnosti patří mezi nejlepší ve svém oboru. Profesionální přístup i služby na vysoké úrovni můžete nyní využívat také vy a to v případě, že hledáte pronájem skladů nebo hal k nejrůznějším účelům.

Cushman & Wakefield v ČR
Do České republiky zavítala společnost Cushman & Wakefield v roce 1993 a svým klientům od tohoto roku nabízí kompletní služby v oblasti průmyslových nemovitostí (pronájem hal, volné sklady apod.), správy investic a v případě zájmu mohou poskytnout také konzultantské služby spojené s realitním poradenstvím. Společnost zkrátka myslí i na ty nejmenší detaily a proto patří mezi absolutní špičku současnosti.

Využijte našich služeb
Potřebujete kvalitní prostory pro skladování v Praze, Ostravě, Brně nebo kterémkoliv jiném městě ve vašem okolí? Navštivte naše oficiální stránky, díky kterým můžete vyhledat volné sklady ve vámi preferovaném městě. Stačí zadat volné sklady Praha, sklady Brno nebo sklady Ostrava a ihned vidíte, kde je možno vyložit svou nakládku. U každého skladu k pronájmu je uvedena řada praktických a technických informací, které vám mohou s výběrem náležitě pomoci. Informace o aktuální obsazenosti skladů jsou aktualizovány 24 hodin denně, tím je zajištěna 100 % informační správnost.

Ochota a profesionální přístup – priority společnosti Cushman & Wakefield
Spokojenost klientů je pro firmu Cushman & Wakefield na prvním místě. Té je dosaženo zejména profesionálním servisem, ochotou a individuálním přístupem. Pokud využijete služeb této prestižní společnosti, získáte jistotu, že jste si nemohli vybrat lepšího a zodpovědnějšího obchodního partnera. Požadujte pro sebe jen to nejlepší a oslovte nás ještě dnes!

Peggy_Marco / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *