Kvalitní bydlení v útrobách hlavního města? Nepropásněte šanci

Bydlení se nepochybně řadí mezi základní lidské potřeby. Třebaže cenovky stavebního materiálu a nemovitostí soustavně rostou, aktivita tuzemského obyvatelstva překvapivě zůstává naprosto enormní. Chcete si konečně vybudovat osobní hnízdečko lásky, ale zároveň nevíte, jestli se nakonec rozhodnout pro mírumilovné ticho venkova nebo drsnou rušnost velkoměsta? Pražské rezidenční bydlení skýtá dokonalou kombinaci obou zmíněných parametrů. Nevěříte? Společně si rozebereme rezidenční projekt Byty u Parku, který zákazníkům momentálně nabízí poslední volné jednotky. Pokračování článku

Byty na Vackově už nejsou nedostupné – další fáze je v plném proudu

Kde najdete městskou část Na Vackově? Přece ve velmi poklidné lokalitě Horního Žižkova. Bydlení tady je díky občanské vybavenosti, rozvinuté infrastruktuře a nádhernému prostředí splněným  snem. V této nové fázi úspěšného projektu se nyní otevírá stovkám dalších zájemců.

Vyroste tu celkem pět objektů, a to podél ulice Malešická. Projekt staví společnost Metrostav Development. A rozhodně budete mít z čeho vybírat. Tyhle novostavby Praha vynikají pestrou nabídkou dispozic i žádanými nebytovými prostory.

Nové byty Praha – na co se můžete těšit

V každém z pěti domů najdete volné byty s dispozicemi 1+kk až 5+kk a několik ateliérů. Nastěhovat se sem tedy mohou početné rodiny i lidé, přemýšlející prozatím o singles životě. Celkem čeká na své nové majitele 342 bytů a pět nebytových prostorů (v každé novostavbě jeden). Developer se v tomto případě drží již osvědčených konceptů a návrhů. Vždyť tato nová etapa pražské výstavby v Horním Žižkově volně navazuje na již realizované objekty, které najdete podél ulic Olgy Havlové, Rixdorfské a Na Vackově.

Víc, než jen obvyklý pohled na zastavěnou ulici

Pokud se obáváte bydlení v betonovém monolitu, pak vás tyhle zbrusu nové developerské projekty Praha také příjemně překvapí. Každá budova je jiná, navzájem působí asymetricky a přitom skvěle zapadají do okolní zástavby a celkového komplexu okolních budov.

Dvanáct pater – to je maximální výška té nejvyšší z nich. Tedy žádný panelák, sahající až do nebe. A tenhle nevšední projekt Na Vackově nezapomněl ani na milovníky přírody. Jeho půvab dokreslují četná otevřená prostranství plná zeleně  – od stromů až po svěží trávník, na kterém lze uspořádat piknik.

Na první pohled je patrné, že každý ze zdejších obyvatel bude mít dostatek soukromí a prostoru, a přitom zbude ještě hojnost volného místa na společná setkávání – tedy budete-li o to stát. A kdy se můžete nastěhovat? Již brzy. První tři projekty budou dokončeny již za rok a zbývající dva v roce 2021. Tak neváhejte, ty nekrásnější byty rychle mizí!