Výhody bydlení na Praze 3? Blízkost centra i nádherná příroda na dosah

V které městské části Prahy byste nejraději bydleli? Láká vás Staré Město, líbí se vám Smíchov nebo dáváte přednost okrajovým čtvrtím? Skvělým kompromisem je bydlení na Praze 3. Proč? Důvodů existuje celá řada.

Žižkov je moderní čtvrtí ideální pro bydlení

Pamatujete si ještě na doby, kdy byl pražský Žižkov čtvrtí, která je významná hlavně díky nákladovému nádraží? Tyto doby již pominuly a Žižkov je novou moderní čtvrtí, do které se postupně stěhují stále noví a noví obyvatelé. V budoucnu bude proto mnohem těžší najít byt ke koupi na Praze 3, protože ty nejlepší již budou mít své majitele.

Na Praze 3 vznikají nové luxusní byty

Mezi top bydlení se rozhodně řadí také Byty Na Vackově, které aktuálně vznikají právě na pražském Žižkově. Jejich stavba byla zahájena v roce 2022 a kolaudace by měla proběhnout již v příštím roce. Protože se již nyní ví, jak budou jednotlivé byty vypadat, jejich prodej byl zahájen dávno před započetím stavby. Naštěstí jich stále pár zbývá k dispozici a pokud vás vizualizace zaujme, rozhodně neváhejte s nákupem.

Budete v centru dění

Díky bydlení Na Vackově budete v centru dění a součástí všech 4 bytových domů budou i nebytové prostory. Z Vackova to budete mít kousek do živého centra, ale bydlet budete v klidu a k dispozici budete mít dostatek soukromí. Získáte tak to nejlepší z bydlení v Praze, ale budete mít pocit, že žijete na vesnici, protože nedaleko od vás se bude rozprostírat nádherná příroda.

Chcete si užívat bydlení v nové ultramoderní městské čtvrti, ale současně toužíte i po klidném bydlení s dostatkem soukromí? Rezidenční projekt Byty Na Vackově je pro vás ideálním řešením. Prohlédněte si vizualizaci celého projektu a pokud vás zaujme a hledáte aktuálně nové bydlení, neotálejte s nákupem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *