Praha 5 nabízí atraktivní zázemí pro založení rodiny

Investice do vlastního bydlení dává smysl vždy, můžete k ní tedy přistoupit bez ohledu na aktuální ekonomický cyklus. Už máte jasno v tom, kde byste se chtěli jednoho dne usadit? Ano, Praha je skutečným číslem jedna mezi českými městy.

Přináší pestrou nabídku na pracovním trhu a také spoustu možností pro víkendovou kulturu a zábavu. Platí tedy, že se v naší metropoli nebude nikdo nudit! Praha rozhodně není betonovou šedí, ale kvetoucím městem, které si každý zamiluje. Udělejte si malý výlet na Smíchov a brzy jistě poznáte, proč jde o tak atraktivní destinaci.

Odpočinek na předzahrádce je vítaný

Pokud máte rádi zahradničení, měli byste vědět, že vybrané nové byty na Smíchově nabídnou i předzahrádku. Kdo miluje růže nebo levandule, ten si užije báječné chvíle. Kromě předzahrádek jsou ale na výběr také bytové jednotky s balkonem, lodžií nebo terasou, kde si můžete dát svou odpolední kávu.

Nebo si budete zlepšovat kondici v okolí, kde se nabízí tenis a další sporty? Vyrazíte na přírodní památku Skalka? Vybírat můžete i z různých dispozic. Je to například 1+kk s výměrou 39 metrů čtverečních, ale také 3+kk, kde je k dispozici téměř 73 metrů životního prostoru. Potřebujete ještě větší byt? Jistě, v nabídce je také pětipokojová varianta, která nabídne přes sto metrů místa.

Rodinný život v oáze plné zeleně

Říká vám něco Klamovka? Pak určitě znáte zdejší anglický park, jehož historie je spjatá s jedním slavným šlechtickým rodem. Občanská vybavenost místa je ale na výborné úrovni. Přestože bude zeleň všude kolem, nabízí se v docházkové vzdálenosti i možnosti nákupů a zábavy. Za každodenní prací i povinnostmi proto nemusíte nikam dlouho cestovat. A pokud se budete chtít vydat někam mimo Prahu 5, blízká autobusová zastávka znamená přímé spojení s metrem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *