Byty na Vackově už nejsou nedostupné – další fáze je v plném proudu

Kde najdete městskou část Na Vackově? Přece ve velmi poklidné lokalitě Horního Žižkova. Bydlení tady je díky občanské vybavenosti, rozvinuté infrastruktuře a nádhernému prostředí splněným  snem. V této nové fázi úspěšného projektu se nyní otevírá stovkám dalších zájemců.

Vyroste tu celkem pět objektů, a to podél ulice Malešická. Projekt staví společnost Metrostav Development. A rozhodně budete mít z čeho vybírat. Tyhle novostavby Praha vynikají pestrou nabídkou dispozic i žádanými nebytovými prostory.

Nové byty Praha – na co se můžete těšit

V každém z pěti domů najdete volné byty s dispozicemi 1+kk až 5+kk a několik ateliérů. Nastěhovat se sem tedy mohou početné rodiny i lidé, přemýšlející prozatím o singles životě. Celkem čeká na své nové majitele 342 bytů a pět nebytových prostorů (v každé novostavbě jeden). Developer se v tomto případě drží již osvědčených konceptů a návrhů. Vždyť tato nová etapa pražské výstavby v Horním Žižkově volně navazuje na již realizované objekty, které najdete podél ulic Olgy Havlové, Rixdorfské a Na Vackově.

Víc, než jen obvyklý pohled na zastavěnou ulici

Pokud se obáváte bydlení v betonovém monolitu, pak vás tyhle zbrusu nové developerské projekty Praha také příjemně překvapí. Každá budova je jiná, navzájem působí asymetricky a přitom skvěle zapadají do okolní zástavby a celkového komplexu okolních budov.

Dvanáct pater – to je maximální výška té nejvyšší z nich. Tedy žádný panelák, sahající až do nebe. A tenhle nevšední projekt Na Vackově nezapomněl ani na milovníky přírody. Jeho půvab dokreslují četná otevřená prostranství plná zeleně  – od stromů až po svěží trávník, na kterém lze uspořádat piknik.

Na první pohled je patrné, že každý ze zdejších obyvatel bude mít dostatek soukromí a prostoru, a přitom zbude ještě hojnost volného místa na společná setkávání – tedy budete-li o to stát. A kdy se můžete nastěhovat? Již brzy. První tři projekty budou dokončeny již za rok a zbývající dva v roce 2021. Tak neváhejte, ty nekrásnější byty rychle mizí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *