Skleněné obklady dodají vaší kuchyni styl a originalitu

Stěny v okolí sporáku a trouby patří v našich bytech k těm nejnamáhanějším. Až donedávna byly jedinou možností jejich snadné údržby mnohdy nevhodné keramické obklady. Nahradíte-li ovšem tento téměř retro materiál sklem, získáte celou řadu výhod.

Nenechte se omezovat při plánování svého bydlení

I když keramické obklady poskytují na první pohled poměrně pestrý výběr, nakonec vždy narazíte na jejich limity. Zvláště zářivé barvy nebo větší formáty obkladů mohou pro ty klasické keramické představovat problém.

Ale trendové skleněné obklady do kuchyně těmito nešvary rozhodně netrpí. Umí nabídnout aktuálně oblíbené výrazné barvy stejně jako nadčasovou klasiku. Rovněž se neomezují jen na velikost a vzhled klasických čtverců, ale dokáží být v této oblasti i mnohem odvážnější.

Když jde odolnost ruku v ruce se snadnou údržbou

Obklady ze skla ochrání vaši stěnu před negativním působením vlhkosti i nepříjemných výparů z vaření. Díky ošetření proti poškrábání či odlomení okraje odolají i těm nejnáročnějším zkouškám, a to aniž by vás jakkoli omezovaly při běžných činnostech. K jejich údržbě můžete použít standardně dostupné čisticí prostředky, jež si díky speciálním vlastnostem skla poradí i s extrémně odolnou špínou doopravdy snadno.

Hledáte další moderní prvky pro své bydlení? Vsaďte na bezrámové zasklení

Ale říká se, že jedna vlaštovka jaro nedělá. Nechte proto své skleněné obklady vyniknout jednoduše tím, že do místnosti vpustíte maximální množství denního světla. Šikovné bezrámové zasklení si s touto výzvou snadno poradí, a dodá vašemu domovu jedinečný vzhled nejenom zevnitř, ale také zvenčí.

Tento typ zasklení se navíc hodí i do atypických prostor či nízkoenergetických nebo pasivních domů. Ve sklenářství České Budějovice mají s jeho realizací mnohaleté zkušenosti, získávané především na moderních novostavbách v okolí Vídně. Vsaďte na kvalitu  a nechte se okouzlit krásou současného bydlení!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *