Úložný prostor navíc se hodí všude – v ložnici o to více

Nezáleží na velikosti bytu. Úložné prostory, které se dají ukrýt do postele, se hodí vždy. Mohou být totiž až dva metry dlouhé a takto honosný úložný prostor najdeme v bytě jen málokde.

Standardně lze úložné prostory v postelích využívat pro odkládání peřin a polštářů. Denně, pokud je postel součástí obytného prostoru a potřebujeme vždy ustlat. V samostatných ložnicích však necháváme obvykle rozestláno a úložný prostor je pak ideální k odkládání sezónních lůžkovin, pod kterými právě nespíme. Někdy i k uložení lůžkovin pro hosty.

Pod postel schováte i věci, které do ložnice tradičně nepatří

Avšak štědrý úložný prostor postelí umí pomoci i v jiných situacích. Možná máte sklep, do něj vám však pravidelně zavítají „nenechaví” hosté. Nechat si tam svoji novou drahou lyžařskou výbavu rozhodně nechcete. I k tomu perfektně poslouží tak skvělé a velké úložné prostory. Rozhodně zde překáží méně než někde ve vestavěné skříni vedle oblečení.

Úložný prostor musí být dobře dostupný

Abychom úložné prostory pod postelí využívali, a nebyly jen úložištěm na něco, na co pak nesáhneme několik let, musíme k nim mít dobrý přístup. To bývá největším problémem tohoto prostoru. Často i do menší ložnice vtěsnáme poměrně velikou postel. Vždy je třeba zvážit, jaký je pak ideální úložný prostor k vaší posteli. Nebo spíše, jak jej řešit, abyste se do něj byli schopni snadno dostat.

Z tohoto důvodu je nejlepší kupovat postele s úložným prostorem přímo od výrobce. Ten je schopen nabídnout nejen lepší ceny, ale i přizpůsobení úložných prostor. Společnost Postelia která provozuje e‑shop Spime.cz, nabízí kvalitní postele s úložným prostoremŘešen je několika způsoby. Takže si snadno vyberte ten, který vám nejvíce vyhovuje.

Firma nabízí kvalitní postele z masivu – jednolůžkové i dvoulůžkové. Úložný prostor u nich lze řešit různou formou. Díky výklopným lamelovým roštům může být přístup k úložnému prostoru z horní části postele. Jde o velice praktické řešení, které bývá problémem pouze ve stísněnějších podkrovních místnostech, pokud postel umístíme pod šikmou část stropu.

Přístup k úložnému prostoru řeší Postelia i pomocí výsuvných zásuvek z čela nebo z boku postele. Ty bývají dělené nebo nedělené. Zde si dávejte pozor, jestli máte i po vysunutí zásuvky vždy dost prostoru kolem k manipulaci s jejím obsahem. Důležité je rovněž, aby se úložný prostor při vysouvání nedostával do kolize s nočními stolky.

Pouze integrovaný prostor je dostatečně bezprašný

Úložné prostory postelí, které koupíte na Spime.cz, jsou vždy dostatečně integrované, takže se minimalizuje možnost pronikání prachu do úložných prostor. Externí zásuvky, které si často pod postele dokupujeme, jsou nepraktické zejména z tohoto důvodu. Navíc nikdy nevypadají tak dobře jako integrované.

Spime.cz – vše pro ložnici

V e-shopu Spime.cz si vyberete postel s úložným prostorem rošty a rovněž kvalitní matraceNechybí však ani kompletní ložnicový nábytek, který dokonale doladíte k posteli, lůžkoviny, chrániče matrací i kvalitní polštáře. Jako přímý výrobce nabízí Postelia řadu akčních slev. Oplatí se je sledovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *