Víte, jak na svatební výzdobu?

Svatební den je jedním z nejdůležitějších v životě každého člověka a každý si jistě přeje, aby mu nadosmrti utkvěl v paměti svojí jedinečností a atmosférou. Na té se do značné míry podílí vhodně zvolená svatební dekorace, kterou je rozhodně lepší zadat některé ze specializovaných profesionálních firem, jež má s pořádáním svatebních hostin dostatek zkušeností.

Dekorací na svatbu se již dnes nerozumí jen květinová výzdoba

Dekorace na svatbu získává v posledních letech na důležitosti a rozhodně ji již nepředstavuje pouze květinová výzdoba, ale i jiné svatební doplňky, jimiž mohou být klidně vázy, obrazy nebo polštáře. Již nějaký čas přitom letí minimalismus, jenž bývá někdy proložen vintage stylem nebo přírodními prvky, jako jsou dřevo, sukulenty či juta.

Ozdobou svatebního stolu bývá organza

Podobu svatební hostiny do značné míry určuje svatební stůl. Trendy je dnes mimo jiné organza na svatební stůl, kdy se středové pásy lehce nařasí, aby na stole co nejvíce vynikly.

Dekorace na svatební stůl by měla být v souladu se stylem celé svatby, rozhodně by však na ní neměly chybět bílé ubrusy a alespoň minimální květinová výzdoba. Kromě organzy se značné oblibě těší i různé barevné druhé ubrusy.

Pozornost je třeba věnovat i svatebním ubrouskům

Co je potřeba na svatbu dále? Luxusní svatební tabule si žádá i elegantní svatební ubrousky, jež by měly být umístěny vždy vedle připraveného podkladového talíře, nikdy ne na něm! Vybírány by měly být opět především s ohledem na barevné ladění svatební tabule.

Dekorační závěsy jsou vkusné a úsporné

Dekorace je v současnosti na svatbu v oblibě nejen klasická květinová, ale těšit se lze i z balónkové svatební výzdoby nebo dekoračních závěsů. Rozdíl zde je i v ceně, když svatební dekorace ve formě květin sice působí líbivěji, ale je dražší a rychle uvadne, kdežto dekorační závěsy je možné použít i jiným způsobem, případně mohou být po svatbě prodány.

Svatební doplňky si lze i zapůjčit

Dnes rozhodně není nutné všechny svatební doplňky kupovat, ale bývá možné si je i zapůjčit. Díky tomu si můžete na svůj svatební den pořídit i svatební altán, potahy na židle, stroj na bubliny či všemi obdivovanou čokoládovou fontánu.

V současnosti vládnou svatební doplňky geometrických tvarů

Hitem letoška jsou svatební doplňky, které mají geometrické tvary. Je přitom lhostejné, jestli se jedná o svícny, vázy, lampy, rámy obrazů nebo něco jiného. Zapomeňte ale na jednoduché obdélníky či čtverce, hitem jsou různé mnohoúhelníky.

Oblíbené barvy na dnešních svatbách

Z barev na svatbách mají již delší dobu převahu rozličné barevné kombinace bílé, máslové i světlounce růžové, když možné tu jsou rozličné drobné obměny nebo doplňky, jež mají podobu metalických odstínů. Originalitě se ale samozřejmě meze nekladou a je pouze na vás, jaké barvy si pro svůj svatební den zvolíte.

Perfektní svatební den přeje Lepaso.cz – prodejce potřeb pro aranžování a floristiku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *