Sestavte si kuchyň jako puzzle

Když se řekne sektorová kuchyň, jen málokdo ví, co si pod tímto pojmem představit. Ve skutečnosti jde o o opravdové kuchyně na míru, které se ve všem přizpůsobí vašim potřebám. V konečném důsledku vám tak ušetří v bytě místo, čas i nervy a nezapomenou ani na vaši peněženku.

Tuto kuchyni si totiž můžete zcela sami navrhnout a rozmístit. Každý spotřebič i další důležitá součást vašeho kuchařského života tak získá své pevné místo, což bohužel není v běžně dodávaných sériových produkcích ani zdaleka standardem.

Variabilita jako hlavní výhoda

Nezáleží na tom, kam chcete svou novou kuchyňskou linku nebo kuchyňské skříňky umístit. Prostorové možnosti jsou často spíše pobídkou k inovativnímu řešení než nepříjemným omezením. Sami si sestavíte svou kuchyň na míru tak, jak potřebujete, a přitom se stále budete pohybovat v cenově přijatelné hladině.

Hrajte si, jako když jste byli děti

Sektorové kuchyně se skládají z mnoha částí – zásuvky, skříňky, linka. To vše lze snadno přizpůsobit vašim prostorovým možnostem. Představte si je jako jednotlivé díly, jež složíte dohromady jako puzzle. Předlohou bude v tomto případě vaše stará kuchyně, kterou se budete snažit vyplnit do posledního koutu. Už žádné mezery mezi zdí a skříňkou nebo nevzhledné a odstávající hrany skříněk.

Nebojte se vyzkoušet i netradiční nápady a uspořádání – od kuchyňského ostrůvku až po inovativně umístěné úložné prostory. Kuchyňská studia vám v tom ráda vyjdou vstříc prostřednictvím jednoduše ovladatelných animačních programů. Jen sednete k monitoru a začnete si hrát. Finální uspořádání pak zkonzultujete s odborníkem a budete mít hotovo.

Kam se vydat pro pomoc?

Pokud vám jde především o dlouhodobou výdrž kuchyně a odolné materiály, obraťte se na brněnské studio Gabon. Tady vám kromě sektorového nábytku nabídnou i kuchyňské spotřebiče a mnoho různých stylů. Vaše kuchyně tak může být rustikální i absolutně moderní. Zjistěte více na Gabon.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *