Hearth Liver Medic Hearth Stroke

Echinacea účinně posílí vaši imunitu

Třapatka alias Echinacea je půvabná rostlinka s barevnými květy a opravdu blahodárnými účinky na náš organismus. Bývá doporučována zejména lidem s oslabenou imunitou.

Původně šlo o bylinu severoamerických indiánů, kteří však oceňovali spíše její působení na trávicí systém. Díky získaným zkušenostem však víme, že její největší síla tkví v péči o dýchací cesty a posílení imunity. Ještě lépe nám však pomáhá ve spojení s dalšími dary přírody.

Echinacea a reishi – perfektní kombinace pro obranyschopnost

A proč tedy nesáhnout do šuplíku asijské medicíny po dalším pokladu – léčivé houbě reishi alias lesklokorce lesklé? Kromě  imunity se stará rovněž o správnou funkci našeho oběhového systému. Často doporučovaný vitamín C pak působí jako účinný antioxidant, podílí se na snížení nežádoucí únavy a jedním dechem se stará rovněž o naši imunitu.

Doplněk stravy ECHINACEA 500 plus od českého výrobce Naturvita kombinuje všechny tyto tři ingredience dohromady. Echinacea pak do směsi přináší (kromě zmíněného působení na imunitu a horní cesty dýchací) také podporu dýchací cest při chladném počasí, zklidnění krku při podráždění a utišení namáhaného a podrážděného hrtanu. Vše pak doplňuje i zinek, který podporuje celkové synergické působení všech složek.

Náš tip: účinky reishi si lze ve spojení ze zmíněnými vitamíny a minerály užít i v produktu REISHI + ZINEK a VITAMÍN C.

Na únavu a imunitu mohou pomoci i mořské řasy

Trpíte často na nejrůznější onemocnění, a navíc se potýkáte i s nepříjemnou únavou a vyčerpáním? Přírodní produkt SPIRULINA + CHLORELLA + PREBIOTIKUM vám přináší to nejlepší z oblíbených mořských řas. Chlorella podporuje celkovou vitalitu i tonizaci organismu, Spirulina pak navíc přispívá i ke kontrole tělesné hmotnosti. Posílení imunity a eliminace únavy je pak u obou příjemným bonusem.

A kde tyto produkty pro krásu a zdraví nakoupit? Vsaďte na jistotu. Výhodně a rychle pořídíte produkty s Echinaceou třeba na e-shopu Gigalékárna.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *