Venkovní bazén stavební povolení nepotřebuje a může být opravdu levný

Dnes najdeme bazén snad na každé větší zahradě. Často však jde o nejrůznější nadzemní konstrukce, které co do stability a odolnosti právě příliš nevynikají. A přitom ty nejjednodušší bazény do země mají mnohem jednodušší a rychlejší realizaci, než jste si doteď nejspíš mysleli.

Přitom v žádném případě nedělají kompromisy, takže si k nim můžete dopřát plnohodnotné příslušenství pro maximální uživatelský komfort – od praktického zastřešení až po tu nejlepší filtraci a další zařízení pro úpravu vody.

Velikost bazénu není jenom o rozměrech vodní hladiny

Při plánování svého nového zahradního doplňku si nejdříve rozmyslete, kde bude umístěn a jakou velikosti si můžete dovolit. Nezapomeňte, že bytelné plastové bazény určené do země, potřebují také nezbytné příslušenství (filtrační i bezpečnostní) a dobrý přístup. A zabrat celou plochu zahrady bazénem také není příliš dobrý nápad.

Vše však záleží výhradně na vás. Ani ty největší bazény do země stavební povolení nepotřebují, musíte se však řídit nezbytnými předpisy. I proto bývá lepší, když realizaci svěříte nějaké firmě, která má současnou legislativu opravdu perfektně nastudovanou.

Maximálně jednoduchá realizace pro všechny

Dnes už není třeba kvalitní zahradní bazén dlaždičkovat, vybrané místo složitě vykládat fólií apod. S trochou nadsázky vám postačí jen dostatečně hluboká díra a vhodná plastová vana. K té přidáte schůdky a ozdobný trubkový lem spolu s nezbytným příslušenstvím a máte hotovo.

Realizaci takového bazénu lze stihnout i před blížící se letním parnem, a to včetně střechy pro prodloužení koupací sezóny až o čtyři měsíce a dalších volitelných doplňků. Termíny specializovaných firem se však rychle plní, takže neváhejte příliš dlouho.

A kde najdete opravdu levné a přitom kvalitní bazény? Třeba na stránkách odborníků Bazeny-vyroba.cz. Zjistěte, jak nenáročné a levné může být pořízení vašeho nového (nejen) letního osvěžení na zahradu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *