Obrábíte kovy? Víme, kde si vybrat pestrý sortiment pomocníků

Neobejde se vaše práce bez profesionálních nástrojů – a to od měření až po samotné obrábění? Pak určitě víte, že v běžném supermarketu nepochodíte. A listovat mnohdy nepřehlednými produktovými katalogy, u nichž je navíc většina potřebných parametrů „na optání”, je také k ničemu.

Pokud však navštívíte web https://www.nastroje.cz/kalibry-a-meridla/kalibry/, narazíte na množství přehledných kategorií (dělených pro lepší orientaci i na podkategorie), takže si své nové vybavení snadno vyberete za několik kliknutí.

25 let zkušeností pro vaše pohodlí

Za stránkami stojí firma Michovský – TOOLS s.r.o., jejíž specialisté se v těchto vodách pohybují už 25 let. Přesně tedy vědí, co potřebujete, a dokáží vám to vyrobit. A to nejenom ve standardizovaném provedení, ale i na míru – podle vašich vlastních návrhů a výkresů ( v takovém případě stačí nezávazný e-mailový nebo telefonický kontakt).

Tajemství jejich úspěchu tkví zejména:

  • ve výrobě nástrojů z těch nejkvalitnějších materiálů,
  • v použití nejmodernějších technologických postupů,
  • průběžné inovaci všech modelů.

Každý rok se tak nabídka i sortiment rozroste o dlouhou řádku položek, přizpůsobených aktuální poptávce zákazníků. Stačí si vybrat z pestré škály produktů, určených zejména pro soustružení, závitování, vrtání nebo frézování.

A nechybí ani přesné kalibry, jejichž parametry byly odborně prověřeny certifikovanou laboratoří Trescal. Potřebujete závitové, válečkové či třmenové? Případně začínáte objevovat výhody těch speciálních obkročných, anebo se poohlížíte po produktu přesně na míru?

Zkuste to ve specializované sekci https://www.nastroje.cz/kalibry-a-meridla/kalibry/. Modely skladem jsou připraveny k expedici do 24 hodin, ale ani zakázková výroba vám termín dodání příliš neprodlouží (samozřejmě podle náročnosti zdání). Jednáte totiž s českými specialisty, kteří svému oboru opravdu rozumí. A to se vždycky vyplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *