People Man Woman Couple Love  - StockSnap / Pixabay

Umělé vagíny, návleky na penis – co vám mohou přinést do ložnice?

Po mnoha letech společného života už kreativita v ložnici začíná chtě nechtě opadávat. Potřeby obou partnerů se rozcházejí, uspokojení se dostavuje spíše sporadicky. A přitom tomu lze poměrně snadno předejít.

Stačí si do ložnice pozvat šikovné pomocníky – nemusí jít o ty „z masa a kostí.“ Vaše představivost nemá hranice, tak proč ji ještě nepodpořit? Úplně si vystačíte jen s jednou nebo dvěma pomůckami.

Sex, když chcete vy

Navštivte svůj oblíbený sexshop a zapátrejte v sekci umělé vagíny. Překvapí vás, jak pestrá a bohatě zásobená je. A k mání jsou i zadečky nebo plnohodnotné masturbátory i s poprsím.

Dokáží vás vystřelit na nový level rozkoše už jen tím, jak jsou úzké a realistické. Budou vám k dispozici vždy, když budete chtít VY. Bez řečí, bez jakéhokoliv rizika. Stačí si jen užít. Jde o perfektního pomocníka pro chvíle, kdy se partnerce jednoduše nechce nebo tráví až příliš večerů mimo domov s kamarádkami.

Aby vaše nádobíčko nezevšednělo

I ženy jsou zvědavé a čas od času je zkrátka napadá, jaké by to bylo užívat si sex s někým jiným. Ta vaše jistě není výjimkou. Dopřejte jí proto šikovné návleky na penis v mnoha velikostech a tvarech, které jí to dokážou udělat vážně na jedničku. A o zážitek nebudete ochuzen ani vy. Pokud vyberete šikovně, získáte navrch větší výdrž a sílu – a samozřejmě i velikost.

A takový experiment za vyzkoušení určitě stojí. Můžete ho klidně pojmout jako překvapení. Nečekané, po kterém jeho příjemkyně doslova zdivočí. Rozkoší, samozřejmě. Jen se nezapomeňte pro jistotu vybavit i vhodným lubrikačním gelem. Větší je přece jenom větší. A určitě byste nechtěli v závěru nažhaveného večera řešit nějaké nepříjemné zranění.

Takže ať už hledáte uspokojení jen pro sebe, anebo dáváte přednost společným orgiím, díky erotickým pomůckám si přijdete na své. V ložnici by totiž neměla být nuda. Nikdy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *