Mockup T Shirt Shirt Tshirt Wear  - MockupLab / Pixabay

Xfer – to je textilní velkoobchod s oblečením

Textilní velkoobchod se hodí v případě, že sháníte textil pro výrobu svých reklamních oděvů, když potřebujete pracovní oblečení pro zaměstnance, ale i v případě, že hledáte sortiment pro svůj obchod. Firma nabízí též oděvy na míru a samozřejmě potisky oděvů.

Reklamní oděvy mají stále význam v marketingovém mixu

Možná má někdo dojem, že tričko je jako reklamní předmět dávno za zenitem. To však jen to nekvalitní. Dnešní nabídka reklamních oděvů je mnohem širší. Trička, mikiny a další oděvy jsou též mnohem kvalitnější. Za podobný reklamní textil se nemusíte stydět. Xfer vám navíc na oděvy udělají velice kvalitní potisk nebo výšivku. Firma tiskne pomocí sítotisku, digitálního tisku a využívá též technologii nažehlování.

Pracovní oděvy pro zaměstnance od Xfer

Trička, polokošile, mikiny, fleece oděvy, bundy, vesty i další sportovní oblečení ­– to vše můžete v Xfer nakoupit pro své zaměstnance jako firemní oděvy. Ve firmě vám opět na oděvy udělají decentní obrandování. Pro zaměstnance vyberete vhodné střihy i barvy oděvů. K dispozici je i eco kolekce. Xfer vám však dokáže zajistit výrobu pracovních oděvů i zcela na míru.

Velkým hitem je dnes prodej oděvů bez brandu

Už dávno neplatí, že jsou hitem trička potištěná logy fashion brandů. Naopak, hitem je prosté čisté triko. Právě tento sortiment dokážete ve velkoobchodu Xfer nakoupit i pro svůj kamenný obchod či e-shop. Firma klade důraz na kvalitní materiály a střihy. Vždy najdete dámské i pánské střihy, nechybí dokonce ani dětský sortiment. Nakoupit zde můžete například trička pro další tvoření. Malování na textil milují děti, ale i někteří dospělí využívají malování na textil na zakázku jako zdroj svého příjmu. Kvalitní základ, trika, koupíte právě v Xfer. Velkoobchod textil prodává firmám i soukromým osobám. Firma svým klientům zajišťuje dopravu zboží na místo určení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *