Car Auto Taillight Automobile  - Jan_Penzes / Pixabay

Nechcete se vám ztrácet čas prodejem starého vozidla? Nechte všechno na odbornících

Jestliže se vám nechce vystavovat inzeráty na bazarech nebo se zdlouhavě domlouvat s jednotlivými kupci, jděte na prodej svého vozidla jinak. A nezáleží na tom, zda se jedná o to osobní či firemní.

Specializované firmy u nás dokážou zajistit komplexní sešrotování vozidel jak ve vlastnictví firmy či společností, tak i u jednotlivých zákazníků. K výkupu je možné nabídnout všechna auta bez ohledu na značku a rok výroby a žádný limit nepředstavuje ani technický stav.

Zbavte se břemena se ziskem

Všeobecně platí, že i za ten největší vrak můžete do kapsy získat nějaký příjemný peněžitý bonus. Rozhodně není nutné, abyste cokoliv platili vy. A na co si dát pozor při výběru společnosti, která něco podobného umožňuje?

S autem nikam nemusíte, přijedou až za vámi

Nezáleží na tom, z jaké části Čech jste. Skuteční profesionálové přijedou až za vámi a auto si vyzvednou a odvezou zcela sami a zdarma! U kvalitní likvidace osobních vozidel je samozřejmostí také profesionalita a milý a rychlý zákaznický servis. Vše potřebné se tak dozvíte už předem včetně orientační ceny.

Samozřejmostí je také atraktivní cena za sešrotování auta a okamžitá platba v hotovosti. O všem rozhodujete sami. Prohlídka vozu u vás doma je zcela nezávazná, a pokud se nakonec rozhodnete smlouvu nepodepsat, máte na to plné právo a rozhodně nebudete platit žádnou smluvní pokutu.

Nezáleží na tom, jaké auto prodáváte

A stejnými pravidly se řídí i vykupování nákladních vozidel  kupříkladu od vaší firmy. Chcete rychlé a spolehlivé služby? Pak navštivte specialisty na stránkách Zahotove.cz a zjistěte více. Kontaktovat je můžete e-mailem nebo telefonem a ihned se na všem domluvit.

A pokud budete mít zájem, pomohou vám i dalšími věcmi, například se zrušením povinného ručení, případně se postarají i o zbývající splátky leasingu i úvěru. Zbavit se vozidla ještě nikdy nebylo jednodušší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *