Tv Telly The Tv Watch Cartoons  - Victoria_Borodinova / Pixabay

Internetová televize vyřeší DVB-T2 a místo balíčků nabídne jednotlivé programy

Když se řekne televize, není nutné si hned představovat onu velkou „bednu“, umístěnou v obývacím pokoji. Na svoje oblíbené televizní pořady, filmy, seriály, dokumenty či sportovní přenosy, se teď už můžete dívat kdykoli a kdekoli.

Vlastníte počítač, tablet, chytrý telefon nebo všechno dohromady? Šikovná internetová televize může fungovat na více přístrojích v rámci jednoho tarifu. Stačí, když vsadíte na tu prověřenou, jež dokáže zařídit třeba i takovou „maličkost“, jako je DVB-T2.

Odborníci, kteří za vámi přijedou až domů

Přesně tohle vám může nabídnout chytrá televize z webu https://www.nej.cz/. Ale to není zdaleka všechno. První velkou výhodou je podpora lokálních techniků na většině území v ČR. Nikdy tedy nebudete odkázaní jen na technickou podporu po telefonu. Stačí si na stránkách jen ověřit, zda je právě u vás tato služba dostupná.

Užitečné funkce pro všechny

Televizní program můžete doma za jednu cenu sledovat až na čtyřech zařízeních. Ovšem rozhodně nebudete jen pasivními konzumenty televizní zábavy, závislými na aktuálním harmonogramu. Televize z Nej.cz umí také:

  • chytré sledování pořadů v čase, který si vyberete,
  • pozastavení i spuštění programu (aby vám opravdu nic neuniklo),
  • funkci nahrávání,
  • přetáčení reklam nebo rovnou celých částí filmů či seriálů (např. dlouhých znělek či neoblíbených scén).

A aby toho nebylo málo, jako bonus vám bude k dispozici i interaktivní vyhledávání pořadů a tipy pro další zábavu, beroucí v úvahu vaše osobní preference. A co je ještě lepší? Platíte jen za programy, které chcete opravdu sledovat. Už žádné předražené balíčky, zakoupené třeba jen kvůli HBO.

Když chcete ještě víc

Má to jeden háček – ne vždy je internetové připojení od lokálního providera dostatečně silné, aby „utáhlo“ takovou porci zábavy (a zejména dat) navíc. A právě proto vám Nej.cz nabídne i rychlý internet.

Přidejte se k více než 120 000 spokojených uživatelů a poznejte úplně nový rozměr sledování televize. Jakmile ho jednou okusíte, už nikdy se nebudete chtít vrátit ke klasice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *