Interiors White Home Furnitures  - ClaireRendallDesign / Pixabay

Zakázková výroba lustrů není určena jen pro hotely, dopřát si ji můžete i vy

Také přemýšlíte nad tím, jak nejlépe sladit vybavení své domácnosti s designem nábytku, stěn nebo podlahy? Nemůžete si na trhu vybrat žádná vhodná svítidla, která by atmosféru ve vašem domově posunula žádoucím směrem?

Nespoléhejte se na typizovaný výběr svítidel a nechte si místo toho navrhnout vaše vlastní. Snadno si tak určíte všechny parametry, které chcete v konkrétní místnosti použít. A co si můžete v oblasti individuální výroby lustrů dopřát? Překvapí vás, jak široké možnosti český trh nabízí.

Kde poptat skutečně originální kousky podle vašich přání?

Nemusíte do zahraničí, na tuto specifickou oblast se u nás zaměřuje společnost Bohemia-Design. Její doménou je nejenom navrhováním, ale přímo i výroba designových doplňků. Skvěle doplní především retro a vintage styl, ale dokáže vyrobit také svítidla ve zcela moderním a industriálním stylu.

Nechte si opravit třeba starý lustr po babičce

To však není vše. Jedním dechem se rovněž věnuje repasování a redesignu starých předmětů. A neplatí to jen pro svítidla. Takže pokud máte doma nějakou retro dekoraci, jejímž prostřednictvím byste si rádi uchovali vzpomínky na doby dávno minulé, svěřte ji právě těmto výrobcům svítidel.

A proč právě jim? Všechny produkty vyrábí v ČR, a to vždy výhradně z kvalitních materiálů.  V sortimentu tak můžete najít  i svítidla, na která byl použít kupříkladu pravý Karlovarský porcelán. A myslí tu i na nejrůznější detaily. Svá svítidla tak můžete snadno doplnit efektně vyhlížejícími barevnými opředenými kabely, jejichž výrobě a distribuci se specialisté ze společnosti Bohemia-Design. Jsou dostupné jak samostatně v metráži, tak například i ve formě prodlužovací šňůry, šňůr k lampičkám a lustrům apod. A nechybí ani elegantní ethernetové kabely.

Chcete vědět víc? Pak zamiřte na stránky E-shop.bohemia-design.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *