Módní online obchod s nejen luxusními dárky

Absolutně dokonalá! Taková byla poslední módní show Victoria’s Secret v New Yorku, na které byla k vidění přemíra luxusu a krásy. Ta je jednou z nejznámějších značek luxusního spodního prádla. Pro své proslulé velkolepé módní přehlídky si vybírá nejkrásnější světové top modelky „andělského vzhledu“ dokonale prezentující Victoria’s Secret. Jako nejlepší model byla vyhodnocena podprsenka posetá více než dvěma tisícovkami skvostných briliantů a diamantů v barvě „champagne and cognac“, jejíž cena se pohybuje okolo tří miliónů dolarů.

Victoria’s Secret: Spojení s Aspinal of London

Aspinal of London je anglická značka luxusních módních doplňků. Modely Aspinal vynikají špičkovým zpracováním a jsou vyrobeny s nejvyšší pečlivostí. Nikoho proto nepřekvapí, že si Victoria’s Secret vybrala právě Aspinal pro svou módní show. V části zaměřené na cestování předvedly modelky nejkrásnější modely Victoria’s Secret společně s cestovními doplňky Aspinal. Na módním molu byl k zahlédnutí například cestovní toaletní kufřík Hepburn, růžový kožený deník nebo cestovní pouzdra Aspinal of London.

Módní online nákupní centrum Arde.cz

Módní online obchod Arde Style Shop zkráceně Arde znamenal doslova revoluci! Když byl před několika lety zakládán, asi ještě tenkrát nikdo netušil, s jakým obrovským ohlasem se setká a že se z Arde stane nejvyhledávanější místo, kde u nás zakoupit luxus. Arde se rychle stalo symbolem pro módu nejvyšší kvality a mimořádně pestrý módní sortiment. Společnost Lithness provozující módní centrum Arde je oficiálním a výhradním dovozcem módního sortimentu Aspinal of London pro Českou republiku a Slovensko.

nakupování, oblečení, tkané

markusspiske (CC0), Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *