Aby vás při prodeji nemovitosti opravdu nic nezaskočilo

Připadá vám orientace v českém právním systému složitá? Máte dojem, že bez realitní kanceláře zkrátka nejste schopni pokrýt veškerá myslitelná rizika a přitom se vám nechce platit jejich mnohdy vysoké poplatky? A to tím spíš, že často na své služby poskytují jen malou nebo dokonce téměř žádnou garanci?

Pak bychom vám rádi představili férový realitní portál, jenž však pod správu žádné realitní kanceláře nepatří. Naopak, jeho garantem je přímo Komerční banka. Prostřednictvím zkušeností svých odborníků se snaží nepřehlednou situaci v ČR okolo nákupu a prodeje nemovitostí co nejvíce zjednodušit. A co je ještě lepší, za vystavení inzerátu tady vůbec nic neplatíte. A kam zamířit? Na stránky CINCINK.cz

Co všechno je třeba zařídit předtím, než si přiťuknete na oslavu úspěšně dokončeného prodeje

Původně šlo vlastně „jen“ o projekt – výsledek soutěže mezi těmi nejlepšími z nejlepších, jehož cílem by byl maximálně pozitivní efekt na podobu aktuálního českého trhu s realitami. Název realitního portálu opravdu není náhodný. Předznamenává totiž to, jak se budete po bezproblémovém prodeji svého domu či bytu cítit. Ve slově „cincink“ tak můžete slyšel cinkot skleniček na šampaňské, vašeho spokojeného smíchu nebo prostě jen kousek dobré nálady.

Jde o ideu podpořenou mnoha skvělými argumenty. Všechny služby spojené s nemovitostmi najdete totiž právě tady – pěkně na jednom místě se všemi potřebnými kontakty na prověřené odborníky. Nemůže se tak stát, že své peníze pošlete někomu, kdo s nimi nakonec bez skrupulí zmizí. Navíc celé rozhraní je maximálně prouživatelsky přívětivé, takže se tu snadno zorientuje i ten, kdo jinak nemá s pohybem po internetu příliš velké zkušenosti. A hledáte-li konkrétní rady a tipy, zapomeňte na dlouhé nicneříkající články. Naopak. Vše je tu stručné a co nejjednodušeji podané. A co všechno je k mání?

Služby portálu CINCINK

Jak už jsme předeslali, inzerát zdarma je tu samozřejmostí. Nezáleží na tom, kolik fotografií svého bytu máte nebo jak rozsáhlou jste si připravili textaci. Tu vám tady mimochodem v případě zájmu připraví také. Opatří i profesionálního fotografa, případně připraví přehlednou vizualizaci, díky níž bude mít váš prodej bytu či domu mnohem větší šance na brzké úspěšné dokončení.

Samozřejmostí jsou i právní služby. Jakmile peníze za nemovitost přistanou na vašem účtu, je třeba připravit ještě odpovídají daňové přiznání, kde bude přesně vypočítána daň z prodeje nemovitosti a další náležitosti. Nechybí samozřejmě ani oblíbená úschova peněz nebo tipy pro pojištění nemovitosti např. v případě, že místo prodeje využíváte možnosti přepsání hypotéky na jinou osobu.

Veškeré služby lze objednat přímo na stránkách portálu. Navíc získáte zpětnou vazbu a jistotu, že jste určitě nic důležitého neopomenuli. Vidíte? Stačí opravdu jen pár kroků a prodej vašeho nemovitého majetku může být opravdu jednoduchý.

Aby vás při prodeji nemovitosti opravdu nic nezaskočilo

Aby vás při prodeji nemovitosti opravdu nic nezaskočilo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *