Léto a bazény jsou nerozlučitelnými přáteli

Léto a bazény jsou nerozlučitelnými přáteli

Léto právě udeřilo a každý chce do bazénu s osvěžující vodou. Veřejné bazény, ale mnohdy nejsou nejlepší volbou, protože sem vyráží mnoho zájemců. Narvané koupaliště není zrovna ideální představou pro strávení pohodlných prázdnin a dovolenkového času. Jestliže máte místo, kam by se vešel bazén, neváhejte s pořízením. Dnes není bazén symbolem luxusu, ale stává se běžnou součástí našich životů.

Bazény podle vašich požadavků

Jestliže se obrátíte na zkušené firmy, budete mít svůj bazén na zahradě v očekávané kvalitě. Vyzkoušejte například společnost Albixon, která se řadí mezi největší výrobce bazénů a zastřešení v Evropě. Spolehlivost dokazuje více než dvacet let působení v oblasti bazénů a zastřešení. Nechybí ani 52 uznaných patentů a průmyslových vzorů pro zastřešení a bazény.

Nabídka bazénů Albixon zahrnuje jak samonosné bazény, tak přelivové, laminátové nebo zapuštěné foliové. Specialisté zaměření na obor bazénů vám potvrdí, že samonosné zapuštěné bazény jsou ideální k venkovním instalacím. Vyrábějí se z velice odolného materiálu, s životností až padesáti let. Určitě pěkná představa dlouhodobé pohody u bazénu. Bazény Albixon si můžete dopřát v různých rozměrech a tvarech.

K technologickým hitům náleží přelivové bazény. U těchto typů bazénů se nemusí instalovat vyrovnávací nádrže. Horní hrana má osazení přelivovými žlábky, které rovněž slouží jako vyrovnávací nádrže.

Zastřešení bazénů má své výhody

Napadá vás několik důvodů, proč by se nemělo zapomínat na zastřešení bazénů? Jde pochopitelně o investici navíc, ale díky zakrytému bazénu se nebudete muset neustále potýkat s nečistotami ve vodě, voda se udrží teplá, nesmíchá se vám s dešťovou vodou a nebudete se muset stále obávat, zda se bez vašeho vědomí nevydal do bazénu pes nebo malé dítě. Největší zájem je o obloukovou konstrukci zastřešení díky své odolnosti proti různým vlivům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *