Látkové rolety vylepší vaše soukromí

Látkové rolety vylepší vaše soukromíSlunce svítí celoročně a ne vždy je příjemné zůstávat v hodně osvětlené místnosti. Chcete světlo v pokoji regulovat podle svého? Nepřejete si nic jiného než dostatek soukromí ve svém domě a kanceláři? Můžete zvolit moderní způsob zastínění v podobě rolet. Římské rolety uspokojí i velice náročné zákazníky – po stránce kvality, designu a zastínění.

K přednostem římských rolet patří, že se dají vyprat. Snadno je oddělíte od vrchní lišty – rozepnete suchý zip, vyperete v teplotě okolo třiceti stupňů a potom je opět připevníte. Můžete si dopřát i výměnu za jiný design. V době rozhodování si uvědomte, jestli vám postačí jednobarevná látka, nebo upřednostníte bohatší vzory. Pro látkové rolety jsou k dispozici stovky látek – záleží na vašich potřebách a vkusu. Vyberete si neutrální barevné tóny, výrazné vzory nebo speciální látky k rozjasnění či naopak ke ztmavení určité místnosti. Vždy najdou využití jemné či výrazné proužky a jednobarevné varianty. V popularitě stoupají i výrazné dekorativní modely.

Látkové rolety Diamond Design se vám vkradnou do soukromí jenom v případě, že si na webových stránkách firmy budete vybírat látky z mnohastránkového katalogu a najdete své favority. Pro své účely můžete využít širokou škálu materiálů a zajímavých vzorů. Vaši pozornost si budou získávat světlé i tmavé barvy s atraktivními vzory a na vás bude si zvolit nejideálnější látku pro styl vašeho domova či firemních prostor. Případné váhání může vyřešit osobní návštěva v některém z provozovaným showroomů v Praze, Brně, ve Velké Bíteši nebo ve Zlíně. Showroom vám doslova ukáže látky naživo a posléze si snadněji uvědomíte, jaké látky na rolety u vás zvítězí. Zde se rovněž dočkáte profesionálního poradenství pro bytový design ve spojení se stínící technikou. Není problém vše navrhnout, vyměřit a posléze nainstalovat.