Jak ušetřit na povinném ručení?

2Zdražuje se kde co – potraviny, oblečení, pohonné hmoty, služby, ale i dovolené nebo nájmy. Jinak tomu není ani u povinného ručení, které musí mít ze zákona uzavřeno každé vozidlo bez rozdílu. Pokud zastáváte názor, že vám povinné ručení k ničemu nebude, začněte urychleně šetřit na nemalou pokutu, která vám může být v souvislosti s touto problematikou uložena. Tento pojistný produkt pochopitelně nepatří mezi nejlevnější, existují však způsoby, jak na povinném ručení ušetřit. Jedním z těchto způsobů jsou praktické online kalkulačky, kterým se budeme věnovat na následujících řádcích.

Co umí taková online kalkulačka?

Díky tomuto praktickému nástroji během několika mála minut zjistíte, zda neplatíte za stávající povinné ručení více, než je doopravdy nutné. Kalkulačka pro vás najde to nejlevnější povinné ručení včetně služeb a bonusů, které daný produkt zahrnuje. Ptáte se, jak jednoduše zjistit, zda nemůžete na povinném ručení ušetřit? Stačí vyplnit online formulář, který zahrnuje dotazy týkající se stáří vašeho vozu, technických parametrů i délky beznehodového období a ceny, kterou platíte za stávající povinné ručení. Po vyplnění tohoto formuláře stačí kliknout na tlačítko porovnat a ihned před sebou vidíte nabídky všech českých pojišťoven včetně cenového srovnání.

Jak změnit pojišťovnu?

Pokud vám nástroj „povinné ručení – srovnání“ odhalil krutou realitu poukazující na skutečnost, že za své současné povinné ručení platíte více, než musíte, není nic jednoduššího, než přejít k poskytovateli nabízejícímu výhodnější podmínky. Stačí na stránkách online kalkulačky zanechat svůj kontakt a o vše ostatní se postará váš osobní poradce, který zruší jak stávající službu, tak založí pojistku novou.

Ušetřete ještě více

Díky online kalkulačkám můžete porovnat nejen povinné ručení, ale také pojištění vozidel, ceny plynu nebo elektřiny. Můžeme tak směle tvrdit, že se jedná o praktický a chytrý nástroj, který může přinést do vašeho rodinného rozpočtu zajímavou finanční částku.

  2Komentáře

  1. Julinka   •  

    My tomu moc nerozumíme a tak si necháme s povinným ručením a havarijním pojištěním poradit na internetu a jsme spokojení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *