Hledáte nové bydlení? Víme, jak si ušetřit zbytečné osobní prohlídky

Určitě to také znáte. Na fotografiích vypadá byt či dům skvěle, ale jakmile přijdete osobně, je vám na první pohled jasné, že tohle vlastně není to, co jste hledali. Ale když už tu jste, přece jen se po všech pokojích projdete, popovídáte si s majitelem (který se sem kvůli vám obtěžoval) a za necelou hodinu jdete domů.

Pokud si dáváte na výběru záležet a snažíte se projít třeba všechny domy na prodej v Jívové, budete mít za sebou nakonec spoustu hodin zbytečně promrhaného času, ovšem bez valného výsledku. A právě proto jsou tu nové 3D prohlídky nebo přímo ty virtuální.

Služba, která zjednodušuje život oběma stranám

Ať už jste kupující, nebo prodejci, se zbytečně vynaloženým časem na prohlídky můžete skoncovat snadno a rychle. Stačí na vlastní kůži poznat výhody nového českého startupu VideoBydleni.cz. Vždyť zájem o videoprohlídky roste každým rokem, jen od toho loňského se zvýšil o 200 %!

A není divu. Vždyť kvalitně provedené video umí zaujmout mnohem více než mnohdy aranžované a různě upravované fotografie. Dává tak šanci i na první pohled neatraktivním nemovitostem, které podvědomě ze seznamu vyškrtáváme právě ve vidině další zbytečné prohlídky. Ovšem videoprohlídka dokáže představit klady i zápory daného objektu v několika minutách a leckdy odhalí i to, co bylo na první pohled skryté – např. jedinečně řešený prostor koupelny, nádherný výhled z oken apod.

I prodej domů na klíč

A vlastně nezáleží na tom, jestli hledáte prodej rodinného domu Hluk, zajímají vás domy na prodej Táborsko nebo naopak pátráte po společnosti, jež vám dokáže postavit vaše bydlení doslova na klíč. Videoprezentace se hodí ve všech těchto případech.

Zajímá vás, jak to vypadá? Zjistíte to například v kategorii domy na prodej Strážnice nebo si na stránkách vyhledejte jakoukoli vámi preferovanou lokalitu. Určitě budete velmi příjemně překvapeni.

Hledáte nové bydlení? Víme, jak si ušetřit zbytečné osobní prohlídky

Hledáte nové bydlení? Víme, jak si ušetřit zbytečné osobní prohlídky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *