Mountains Lake Reflection  - Pat_Scrap / Pixabay

Hledáte ideální dárek pro své nejbližší? Zkuste foto obraz

Blížící se vánoční svátky znamenají pro většinu z nás období stresu, kdy se snažíme vymyslet pro naše nejbližší ideální dárek. V dnešní době, kdy si každý může pomocí pár kliknutí do mobilu pořídit prakticky cokoli, se důstojné a originální dárky nehledají lehce. Jedním ze zaručených způsobů, jak obdarovat své blízké dárkem od srdce, je obraz na plátně.

Nemusí jít přitom o obraz od národního umělce za desítky tisíc. Mnohem větší radost uděláte vašim nejbližším foto obrazem tištěným na plátno, který zachycuje výjimečný okamžik, který jste společně sdíleli, nebo o zábavnou vzpomínku, která bude obdarovanému navždy připomínat, že na něj myslíte a že jste zde pro něj.

Foto obraz uchová vzpomínky na významné životní okamžiky

Každý rodič či prarodič je hrdý na úspěchy svých dětí či vnoučat. Vaši babičku či dědečka tak jistě potěší obraz, zachycující vítězství jejich vnuka při sportovním utkání, ovace na jeho prvním houslovém koncertě nebo pocity během jeho prvního školního dne.

Obrazy na plátně dokáží skvěle vyprávět příběh vaší rodiny.

Pamatujete si, jak jste chodili ke svým prarodičům a pozorovali černobílé fotografie z dávných dob, zpodobňující osoby a události, které se staly dávno před vaším narozením? Mít schopnost ohlédnout se zpět v čase a pohlédnout do tváří vašich předků, které jste nikdy osobně nepoznali je k nezaplacení. Až zde nebudete vy, budoucí generace bude prožívat stejné pocity díky vašim foto obrazům.

Tisk na plátno zachová vaše vzpomínky pro budoucí generace

Obrazy na plátně totiž vydrží mnohem déle než běžné papírové fotky. K jejich tisku se používají speciální trvanlivé inkousty, které nemění barvu ani po sto a více letech. Až si budou váš obraz prohlížet vaši prapravnuci ve světě, který se v ničem nebude podobat tomu našemu, bude vypadat stejně zářivě jako dnes.

Boats Island Lake Sailboats Sail  - tfrdic / Pixabay
tfrdic / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *