Playground Holidays Live Children  - Derks24 / Pixabay

Bezpečné místo, které zabaví dítě opravdu na dlouho

Když se řekne dětské hřiště, naskočí nám jako první asociace zpravidla bezpečnost. Vždy samozřejmě není možné zcela eliminovat riziko možného úrazu, ovšem lze ho snížit na minimum. A to třeba vhodným výběrem prověřených a kvalitních komponentů.

V první řadě je třeba vsadit na co nejpestřejší nabídku. Děti každého věku rády mění činnosti, jimiž se zabývají. A čím více možností jim poskytnete, tím déle se na zahradě zabaví.

Začněte praktickými úkryty

Všeobecně platí, že na kvalitu si nejspíš budete muset počkat. Chcete-li například kvalitní dětské domečky  se všemi potřebnými bezpečnostními certifikáty, počítejte s dodací lhůtou několika týdnů. A na co si dát pozor? Dbejte zejména na použijí ekologických materiálů a jednoduchou konstrukci se snadnou montáží.

Nezapomeňte ani na vodní prvky

Nezbytnou součástí každé zahrady jsou dozajista houpačky. Aby také ne, když si ty nejzákladnější modely dokážeme snadno vyrobit svépomocí. Ovšem skluzavky, to už je jiná káva. A naše rada? Určitě nelitujte vynaložených prostředků a opět vsaďte na výrobce, který sází hlavně na kvalitu. Pátrejte zejména po původu materiálů a potřebných certifikátech. Jedině tak si můžete být jistí, že při hře nedojde k vážnému zranění díky zachycenému tričku nebo vzpříčené noze.

Chcete skutečný top? Vsaďte na modely, k nimž lze jednoduše připojit zahradní hadici. I ta nejobyčejnější skluzavka se tak rázem promění v zábavný tobogan.

Ještě něco navíc

A čím dětská hřiště ještě ozvláštnit? Vybírat můžete z pestré palety odolného dětského nábytku, pískovišť, laviček, hraček nejen pro venkovní využití, odrážedel, hudebních nástrojů a mnoha dalších šikovných pomocníků. A to na Skluzavky.cz. Prozkoumejte akční nabídku, nebo se inspirujte již hotovými realizacemi.

Tip: nakupujete od specialistů, kteří se zabývají i výstavbou herních prvků pro školy a obce. Každý model je díky tomu opravdu pečlivě vykoušen po všech stránkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *