Process Drawing Pen Hands Brush  - Artem_Apukhtin / Pixabay

Dokonalé plánování potřebuje toho správného pomocníka

Snažíte se během jediného týdne ukočírovat svou práci, rodinu a při tom všem si ještě najít i trochu času na sebe? Pak byste určitě neměli přehlédnout Mammadiář pro rok 2021. Jde o produkt určený pro akční ženy. A nabídnout vám toho může opravdu hodně.

Snadno si tak udržíte přehled ve všech svých povinnostech i radostech. Na své stránky totiž Mammadiář pojme opravdu vše, a ještě vám to pro větší přehlednost roztřídí do praktických skupin. Nikdy se tak ve všech těch údajích a datech neztratíte.

Papír je zkrátka papír – na ten se můžete spolehnout vždy

Uznáváme, že dnes je velmi moderní vytvářet si nejrůznější poznámková okna do telefonu nebo počítače. Ovšem když vás tahle technika zradí, nemusíte už svůj rozvrh pro následujících několik týdnů dát nikdy dohromady. Mammadiář navíc vypadá nadprůměrně dobře. Nejde jen o obyčejný papírový diář, má totiž i něco navíc.

Koneckonců, je přece určen pro ženy, takže na sebe neváhá brát i roli módního doplňku. A aby jí dostál, snaží se vypadat stylově. A díky zbrusu novému designu Botanicus ve čtyřech různých barevných provedeních mu to opravdu jde. Navíc se vejde do každé kabelky. Zaručeně.

Botanické motivy rostlin a květin

Není náhoda, že právě tomuto roku vévodí přírodní motivy. Období, které prožíváme, je mimořádně složité a návrat k jednoduchým přírodním principům může naší psychice jen a jen prospět. Navíc obsahuje Mammadiář v tomto duchu i mnoho citátů. Ty vás dokáží potěšit nebo povzbudit během každého dne a leckdy vám i tohle drobné povzbuzení dodá energii pro zvládnutí všeho potřebného.

Oceníte i řadu praktických vychytávek, jako je:

  • školní rozvrh,
  • místo pro plánování dětských kroužků,
  • stránka, určená pro plánování dárků,
  • praktická kapsa,
  • gumička na snadné udržení diáře pohromadě.

A kde ho pořídit? Za dobrou cenu ho pro vás má připraveno Kouzelné hračkářství Praha. Využijte rychlé dodání a pokochejte se výhodami tohoto produktu moderní doby ještě dnes.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *