Hearth Liver Medic Hearth Stroke

Dny se zkracují a únava za volantem je opět aktuální

Teplé a prosluněné léto se pomalu, ale jistě stává minulostí. Ovšem přivykání na neustále se zkracující dny (a naopak prodlužující se noci) způsobuje našemu organismu mnohdy značnou únavu. A to tím spíše, jsme-li nuceni ještě pozdní večerní nebo dokonce noční hodiny trávit na cestách.

Ani vitamíny a minerály, získávané z čerstvého ovoce, zeleniny a ořechů, mnohdy nestačí. Proti únavě totiž nejvíce pomáhá hořčík a draslík. Jde v tomto ohledu o dva základní minerály. Společně totiž přispívají ke správné funkčnosti imunitního systému, podporují krevní oběh a předcházejí nepříjemným a mnohdy i nebezpečným křečím. Čas od času si tak naše krása a zdraví vyžádá i návštěvu lékárny, kde jsou k mání nejrůznější doplňky stravy, jež nám se zmíněnými problémy pomohou.

Chtějte pomoc přímo pro řidiče

Málokdo však ví, že existují i přírodní produkty, speciálně zaměřené na milovníky volantu. Jedním z nich je i Kofex pro řidiče na cesty z dílny české společnosti Naturvita. Obsahuje totiž další důležitou složku, jež vám pomůže proti únavě.

Je jí čistý kofein, který v té správné dávce dokáže příznivě stimulovat náš centrální nervový systém. Kofeinové nápoje si proto dopřáváme při dlouhých nebo jinak náročných cestách. Pomáhá nám zvládat vyšší psychickou zátěž a mírný vznikající stres.

Pořádná dávka kofeinu

Kofex pak obsahuje tohoto pomocníka v čisté formě. Nemusíte se proto bát návykovosti. Naopak, dopřáváte si jen jeho bezpečné užívání a maximální jednoduchost. Šikovné tablety můžete mít vždy po ruce. Není nutné se stavovat na benzínové pumpě pro močopudnou kávu nebo mnohdy nepříliš dobře chutnající energetické nápoje.

Kofex si opatříte v každé dobře zásobené lékárně. Doporučujeme zejména e-shop Gigalékárna.cz, kde všechny doplňky stravy od značky Naturvita seženete za výhodné ceny a s rychlým doručením až k vám domů. At už potřebujete posílit imunitu, nervovou soustavu nebo třeba zažívací systém, tady si určitě vyberete.

Tip na článek: Usínáš za volantem? Vyzkoušej zelený kratom, který ti dodá energii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *