beautiful close up color colored 1867614

Barevné čočky vám dodají nový vzhled a doladí váš outfit k dokonalosti. Jak na jejich výběr?

Barevné čočky se těší celosvětově velké oblibě – netrvalo tedy dlouho a tento trend se objevil i u nás. V současnosti tedy na trhu můžeme najít stovky barevných čoček, a to jak těch nedioptrických, tak i dioptrických. Důležitý je však především jejich správný výběr, díky kterému pro vás bude jejich nošení pohodlné a přirozené.

U barevných čoček je důležité především jejich krytí

Pokud chcete trochu pozměnit svůj vzhled, nebo trochu zaexperimentovat při volbě outfitu, měli byste zvážit koupit barevných čoček. S jejich pomocí můžete během chvilky pozměnit nebo zvýraznit barvu svých očí. V tomto případě je třeba vybírat čočky podle jejich krytí, které určí, jak moc budou krýt vaši přirozenou barvu očí.

Zpravidla seženete barevné čočky levně u modelů, které se řadí do kategorie tónovacích barevných čoček, které jen zvýrazní barvu vašich očí, nebo ji částečně přebarví – v žádném případě však neočekávejte velké zázraky. Jestliže chcete mít například místo hnědých očí čistě modrý pohled, budete muset sáhnout po dražší variantě v podobě krycích barevných čoček – ty dokážou zcela změnit barvu vašich očí.

Jakékoliv čočky kupujte u ověřených prodejců

Pozor si dejte i na kvalitu samotných čoček, které byste měli kupovat vždy u ověřených prodejců, kteří vám dokážou zaručit, že jsou čočky nezávadné. Jedním z takových prodejců je i e-shop Topcrazy.cz, který má ve své nabídce levné barevné čočky všech barev.

Vybírat zde můžete i z nedioptrických a dioptrických barevných čoček, které můžete nosit i v případě, že trpíte poruchou zraku. Důležité je také dbát na správnou péči o čočky, čímž ochráníte nejen své zdraví, ale prodloužíte i samotnou životnost barevných čoček. Ty vám mohou vydržet několik měsíců, ale i celý rok – v tomto případě velmi záleží na jejich ceně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *