Nízkoenergetické a levné domy v Praze – fikce nebo skutečnost?

Připadá vám slovní spojení levné domy v Praze takřka nesmyslné? Rádi vás přesvědčíme o opaku! Díky úspěšné developerské společnosti Doma je Doma si sen o komfortním a cenově dostupném bydlení v Praze může splnit téměř každý bez rozdílu. Společnost se zaměřuje zejména na realizaci architektonicky zajímavých developerských projektů rozesetých v okolí našeho hlavního města. Hlavním cílem společnost je realizace takového bydlení, ve kterém se bude cítit každý opravdu „jako doma“.

ID-100101339Dlouhá historie a množství zkušeností

Developerská společnost Doma je doma vznikla v roce 1999 a hned v prvopočátku svého působení sjednotila moderní, cenově dostupné, vysoce komfortní, architektonicky zajímavé a zejména energeticky nenáročné projekty. Následně se zaměřila na realizaci dalších takových projektů, ve kterých nalezlo své nové bydlení již spoustu rodin. Levné domy společnosti Doma je doma naleznete například v Buštěhradě nebo Lidicích. Jednotlivé projekty jsou koncipovány tak, aby zajišťovaly veškeré potřeby všech členů rodiny. Každý z již realizovaných projektů se může pochlubit veškerou občanskou vybaveností v okolí i výbornou dopravní dostupností do centra našeho hlavního města.

Na nové bydlení v Praze dosáhnete i vy

Doménou společnosti rozhodně není výstavba megalomanských projektů, které jsou pro většinu obyvatelstva cenově nedostupné. Levné domy s vysokými standardy vybavení realizované v příjemných lokalitách daleko od ruchu a prachu velkoměsta si můžete dovolit také vy! Investice do nového nízkoenergetického bydlení je investicí s rychlou dobou návratnosti. Plánujete-li tedy koupi nového rodinného domu, vybírejte z projektů, u kterých vám nebude ke spokojenosti nic chybět. Maximální kvalita a hodnota rodinného bydlení, včetně spokojenosti klientů, je pro společnost Doma je doma tou největší odměnou!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *