Plachtové haly Mobidock odolají každému počasí

Je zajetým zvykem vnímat plachtové haly jako něco dočasného, co vydrží den dva, například pro trh nebo nějakou přehlídku. Jenomže tyto konstrukce se mohou pochlubit vynikající pevností, odolností proti každému počasí a vysokou životností činící až 20 let – pokud jsou dostatečně kvalitní.
Klíčem k takové vytrvalosti je maximální vypnutí textilního pláště, který se pak stává spolehlivým štítem proti veškerým vnějším vlivům. Tím zaručí uvnitř ničím nerušené zázemí. Cestou k onomu vypnutí je zase špičková a spolehlivá konstrukce celého systému. Právě díky tomu vydrží plachtové haly značky Mobidock i v náročném prostředí, prudkém dešti nebo při sněhové kalamitě.

Odolají po dlouhé roky

Pokud si to bude jakákoli situace během dlouhodobého používání žádat, vyrobíme a nainstalujeme vám zcela nové opláštění pro celou halu. V tomto ohledu je také možné v rámci samotné plachtové montované haly kombinovat textilní plášť a trapézový plech pro ideální krytí celé plochy. Například plechy na boku haly a textil na její střeše. Model haly TOP je prováděn v RAL barevném provedení. Materiál má oboustranné lakování a splňuje DN 4102 atestaci na sníženou hořlavost i standard B1. Gramáž tohoto opláštění se pohybuje v rozmezí 650 – 1050 g/m2.

A když stojíte venku

Pokud budete chtít na vnější stěnu vaší plachtové samonosné haly svoje logo nebo jakýkoli grafický motiv, sdělte nám tento požadavek. Grafikové naší firmy vám vypracují podle vašeho zadání konkrétní návrh a následně provedeme samotný tisk – buď ruční, nebo digitální. Vaši halu si tím pádem nikdo nesplete a bude snadno k nalezení i mezi případnými dalšími objekty.
Zastřešovali jsme tímto způsobem například MS ve veslování v Rotterdamu, SP parkuru v Londýně nebo výročí konce 1. Světové války v Yper.

Mnoho cílů, stejná kvalita i dlouhodobost

Plachtová hala se hodí pro skladování zboží, parkování vozů, jako umístění pěstírny nebo rozsáhlejší dílny pro montáž něčeho uvnitř. Případně se velmi hodí v případě, že potřebujete operovat s něčím, co nejde přesunout a zázemí zkrátka musí vzniknout kolem dotyčného předmětu. V takovém případě je právě plachtová hala dostupné a velmi přívětivé řešení.

Haly Mobidock v tomto ohledu poskytují vynikající zázemí pro nejrůznější účely a to vše za naprosto skvělou cenu. Váš záměr, naše zpracování

Podle vašeho cíle a potřeb vám naši lidé načrtnou možnosti využití plachtové haly. Následně vytvoříme komplexní řešení pro vaši situaci a současně jsme vám samozřejmě k dispozici pro průběžné konzultace, podněty a zodpovězení vašich případných dalších otázek.

Samotná stavba je realizována během několika dnů, maximálně týdnů  – podle potřeb a náročnosti. Není pak problém demontáž a například přemístění – na obojí je konstrukce dostatečně flexibilní.

Zavolejte

Můžete nás kontaktovat přes náš webový formulář, na mobilu +420 605 797 777 nebo přes mailovou adresou ljabor@jabor.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *