Vylepšete si svoje bydlení

To, co vám slouží denně, se může jednou opotřebovat nebo jednoduše okoukat. Také cítíte, že by váš interiér potřeboval změnu? Pokud vám chybí inspirace, určitě pomůže vzorková prodejna s kompletními službami. Zde si dopřejete výběr z obsáhlého vzorníku.

Začněte od podlahy

Ano, začít můžete rovnou od podlahy. Jestliže se v současné nabídce podlahových krytin trochu ztrácíte, nechte si poradit a jistě objevíte ideální druh. Podlahy České Budějovice vám poskytnou nejen materiál, ale také obstarají odbornou pokládku a dodávku. Vybírat lze z mnoha materiálů, barev a struktur. Dostanete na výběr i spojovací a podkladové materiály, abyste měli vše pěkně pohromadě. K nejoblíbenějším se řadí plovoucí, korkové, vinylové a PVC podlahy. Velký zájem je o klasické masivní dřevo. Plovoucí podlahy České Budějovice se jednoduše udržují, proto patří k hodně vyhledávaným. Navíc se nabízí za příznivou cenu a nechybí jim dobrá odolnost. Pokládka se provádí dost jednoduše, každý šikovný člověk to zvládne vlastními silami. Jednotlivé části se k sobě přikládají a ukotvují, přičemž lamely mají speciální profily.

Dveře v několika stylech

Hledáte krásné dveře, kterým nechybí vysoká kvalita? Interiérové dveře Hörman lze vybírat v několika stylových řadách. Do bytu nastěhujete eleganci s jemnými zdobenými liniemi, se skleněnými, nerezovými a dřevěnými kombinacemi. Vypadají moderně a nezklame vás ani jejich zpracování. V základní řadě si vyberete hladké, dýhované, lakované, strukturované modely. Interiérové dveře České Budějovice využívá v řadě ConceptLine přírodní a moderní materiály. Snadno se udržují a oceníte vysokou odolnost. Jako povrch lze zvolit třeba břidlici v bílé, světle šedé nebo antracitově šedé barvě. DesignLine tvoří dveře doplněné originálními aplikacemi z ušlechtilé oceli, s dřevěnými dýhami či s hlubokými ozdobnými drážkami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *