graffiti na fasádě

Žvýkačky nebo graffiti na fasádě? Díky HGS už žádný problém

Uvažujete o tom, čím byste mohli vylepšit image vaší firmy? Pak začněte u profesionální údržby okolí vašich budov včetně zeleně nebo veřejných komunikací. Uklízečka, která jednou za týden zamete nedopalky a v zimě posype chodníky pískem nebo popelem, totiž rozhodně nestačí.

Bezpečnost vs. atraktivní vzhled

Různá roční období vyžadují v oblasti úklidových služeb odlišné přístupy. Zatímco tzv. letní údržba, trvající od konce zimy až do října, dbá především na estetiku a údržbu všech exteriérových objektů (dětská hřiště, odpadkové koše apod.), zimní údržba je zaměřena především na bezpečnost (zajišťuje úklid chodníků, odstraňování nebezpečných sněhových převisů atd.).

Profesionální firma nabízející úklidové služby by proto měla disponovat dostatečným počtem pracovníků pro zajištění pravidelných směn udržujících okolí vašeho objektu v čistotě, a zároveň mít kapacity i pro akutní případy, během nichž je urychleně nutné odstranit nějaké hrozící nebezpečí. Službu centrálního dispečinku s pohotovostí 24 hodin denně nabízí například společnost HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Důraz na maximální pestrost nabízených služeb

V portfoliu těchto odborníků najdeme jak klasické úklidové služby, přes údržbu venkovních ploch až po péči o dekorativní zeleň, tak i méně tradiční prvky jako je:

  • údržba a čištění fasád včetně čištění graffiti,
  • odstraňování žvýkaček z chodníku.

O maximální efekt se stará kvalitní speciální technika, jejíž použití je indikováno na základě osobní prohlídky obsluhovaného místa. HONDL GLOBAL SERVICES, a.s. si na osobním přístupu zakládá a požadavkům svých zákazníků se vždy snaží vyjít ve všech ohledech vstříc.

Poskytuje proto nejenom úklidový a hygienický servis, ale zajistí pro vás také kompletní management údržby objektů, jejich ostrahu a střežení nebo i recepční služby či Temporary Help v oblasti logistiky. Není proto nutné najímat více firem a zdržovat se jednáním s jednotlivými zástupci. Vše je vyřízeno rychle a k vaší spokojenosti. Zjistěte více na HGS.cz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *