Aby vaše kompletní rekonstrukce bytu proběhla skutečně na jedničku, můžete se těšit i na 3D grafický návrh

Máte zájem o kompletní rekonstrukci bytu? V Mattes Plus upřednostňují individuální přístup!

Rádi byste přizpůsobili bydlení svým aktuálním potřebám, ale nechcete svůj život vložit do rukou bytových architektů, upřednostňujících efekt před pohodlím a praktičností? Hledáte někoho, kdo by splnil vaše přání rychle a se vším všudy?

Pak navštivte koupelnové a kuchyňské studio Mattes Plus s.r.o. a nechte si připravit návrh kompletní rekonstrukce bydlení přesně na míru od na slovo vzatých specialistů. Využijte dlouholetých zkušeností a jedinečné atmosféry, v níž je každé vaše přání výzvou k maximálnímu úsilí, korunovanou skvělými tipy od profesionálů pro rekonstrukce koupelny, kuchyně i dalších prostor.

Technik přijde za vámi až domů

Pro začátek doporučujeme návštěvu studia a prohlédnutí všech dostupných vzorníků od vinylových podlah až po interiérové dveře. Studio Mattes Plus s.r.o. spolupracuje s mnoha dodavateli, abyste vy mohli vybírat ze skutečně široké palety možností.

Prohlédněte si několik ukázkově zařízených koupelen a kuchyní a načerpejte inspiraci pro vyhotovení kuchyně na míru Ostrava (profesionálům ze studia není cizí ani výroba kuchyňských linek) nebo jiné rekonstrukce. A budete-li se vším spokojeni, zanecháte ve studiu kontakt na sebe, takže vás brzy navštíví technik a prohlédne si vše přímo na místě. Vy získáte nezávaznou cenovou nabídku.

3D návrh místnosti zdarma

Aby vaše kompletní rekonstrukce bytu proběhla skutečně na jedničku, můžete se těšit i na 3D grafický návrh své koupelny i kuchyně, který vám umožní představit si vše přímo v daných prostorách.

Okamžitě tak zjistíte, co můžete od své rekonstrukce bytového jádra či rekonstrukce bytu očekávat. Koupelnové a kuchyňské studio Mattes Plus s.r.o. najdete v Havířově na adrese Studentská 1554/1, ale jeho služby můžete využít i když jste z Frýdku-Místu, Opavy nebo Ostravy.  A pokud se vám nechce nikam cestovat, jednoduše vyzkoušejte jednoduchý poptávkový formulář na stránkách Famattes.cz třeba hned teď!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *