Zařízení kanceláře rozhoduje o produktivitě zaměstnanců – jak na ně vyzrát?

Když se řekne kancelář, obvykle nám naskočí jedno jediné slovo – práce. Ale přitom by mělo jít o místo, kde se cítíme dobře. Aby také ne, když zde trávíme většinu svého pracovního času. A jen těžko se vybičujeme k většímu pracovnímu nasazení někde, kde se nám jednoduše nelíbí.

Trendy v zařizování kanceláří se stále mění, ovšem jejich jádro zůstává. Především jde o pronikání přírodních prvků, za nimiž jdou v závěsu moderní technologie a multifunkčnost jednotlivých použitých prvků.

Šikovné vychytávky pro každodenní kancelářské využití

Vezměte si takový kancelářský stůl. Už dávno neslouží jen k jednomu účelu. Naopak. Z místa na práci s papírovými složkami se stalo i IT centrum, jídelní stůl apod. A jednou ze základních potřeb každého pracovníka kanceláře je také nabitý telefon. Zásuvky se vyplatí umístit tak, aby ostatní obyvatelé svěřeného prostoru nikde nezakopávali o nevzhledné kabely. A pokud je to možné, nechte zásuvky zabudovat přímo do stolu.

Vsaďte na šikovné zónování

Pracovní prostory by měly být odděleny od těch relaxačních. A to platí i na území kanceláře. Nebojte se proto použít kancelářský nábytek jako jistou formu přepážky. Vysoká stěna ze skříní dokáže potlačit hluk a vytvoří skvělý odpočinkový kout nebo třeba místo pro klidné telefonování, což bývá zvláště v hektických obdobích státních uzávěrek doslova k nezaplacení.

A jaké si vybrat barvy?

I volba barevného spektra umí rozhodnout o mnohém. Zatímco dříve hrála hlavní roli bílá jakožto symbol čistoty, dnes je v kurzu spíše šedá a černá. Velká kancelářská skříň se tedy nesnaží působit formálně, mnohem spíše vám připomene úložné prostory u vás doma.

A takový trend je rozhodně pozitivní. Pokud se i vy chcete svézt na jeho vlně, navštivte specializovaný e-shop Ajprodukty.cz, kde si docela jistě vyberete. Oceníte dopravu zdarma, tříletou záruku i odborníky na zákaznické lince, kteří vám se vším rádi poradí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *