Jak si ale vybrat tu správnou lepicí pásku tak, aby splňovala zadaná kritéria?

Hlavní důvod pro použití lepicí pásky při balení je zajištění kvalitní ochrany zboží a jeho dokonalé uzavření při převozu k zákazníkovi. Ty lze použít k zalepení chlopní kartonů a fixaci krabic se zbožím všech druhů. Lepicí pásky jsou perfektními pomocníky při lepení krabic a pravými kamarády při převazování různých druhů předmětů. Tyto lepicí pásky jsou vyrobeny z polypropylenu a jsou potaženy velmi dobrým lepidlem, proto se vyznačují vysokou dotekovou lepivostí.

A kde se dají sehnat nejlepší lepící pásky?

U společností, které dodávají kvalitní pásky, najdete například oboustranné krepové lepicí pásky. Specialitou jsou potištěné pásky. Samozřejmě všechny dodávané jsou z nabídky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu a proto se vyznačují především vysokou pevností a také účinností lepení. 

Výhodou těchto pásek je dlouhodobá trvanlivost. Některé je navíc možné využit i v prostředích, ve kterých dochází k velkým teplotním rozdílům, jiné se naopak vyznačují zvýšenou odolností a jsou tak vhodné i pro balení zboží, u kterého je kladen důraz na maximální zatížení.

Lepicí pásky se od sebe odlišují hlavně materiálem, ze kterého jsou vyrobeny a druhem lepidla, které je na ně použito. Obyčejné pro běžné použití nesou označení PP. Odolné nesou označení PP HOTMELTLepicí pásky PP SOLVENT jsou zase odolné proti mrazu. Pokud chcete zjistit, o jaký druh pásky se jedná, podívejte se při výběru na návin pásky.

Lepicí pásky a reklamní potisk

Určitě jste už někdy viděli pásky s reklamním potiskem, tento reklamní potisk nejenže zvýší image vaší firmy, ale má významný vliv i na budování značky firmy, kdy je zákazníkům nenásilnou formou vryta do paměti vaše značka, aniž by je tato forma propagace obtěžovala. Zákazníci tak postrádají utkvělý pocit, že je jim vnucována něčí reklama. Reklamní potisk tak zajistí, že se dostanete do podvědomí zákazníků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *