Bicí hodiny hodící se do každé rodiny

Milujete ty chvíle, kdy jen tak nečinně sedíte u vašeho krbu a rozjímáte u praskajícího dřeva v klidu a pohodě? Toužíte po tom, aby tyto chvíle doprovázel zvuk, který vám připomíná bezstarostná léta dětství, která jsou nepochybně spjata především s vašimi prarodiči? V tom případě vás tedy neurazí kvalitní a dechberoucí bicí hodiny, které každou hodinu oznámí příjemným bitím svou přítomnost a vám do srdce vnesou špetku nostalgie. Kdo by tomuto kouzlu nepropadl?

Oživte svůj dům

Vězte nebo ne, ale pokud budou váš krb či některý kus nábytku budou zdobit tyto překrásné bicí hodiny, jejichž srdce tvoří strojky věhlasné japonské společnosti Rhythm, která jim tak vdechla život, rázem váš dům ožije. Překrásných tónů se poté nebudete moci nabažit. Kromě jiného budou na jakémkoliv místě ve vašem bytě vypadat naprosto úžasně. Doplní nejen retro styl, který je mnohým lidem vlastní, ale i moderní variantu vybavení vašeho bytu. Vzpomínky na skvělé časy, které tyto skvosty vyvolají, vám tak nejen do vašeho srdce vnesou radost a pocit naprostého štěstí.

Dokonalá přesnost

Rozhodně vás neudiví, že naše bicí hodiny udávají čas na minutu přesně. Může za to nejen kvalitní strojek, který tvoří základ perfektních společníků, ale rovněž i precizní práce, která není tvůrcům vůbec cizí. Již rozhodně nepropásnete důležité momenty, které vás v životě čekají a dokonce ani oblíbené seriály, které vyplňují váš volný čas.

Melodie, která bude vašemu srdci nejblíže

Kromě překrásného bití, které je nadčasové, můžete své hrací hodiny nastavit i tak, aby každou hodinu opakovaly vaší milovanou melodii a to třeba i tu, která má kouzlo Vánoc. Záleží pouze na vás, kterou si z ucelené řady nejméně devíti melodií zvolíte za svou. Bát se nemusíte ani toho, že vás tito dokonalí společníci budou rušit během spánku, noční režim je jim totiž vlastní, tudíž se od 22:00 do šesté hodiny ranní nemusíte obávat žádných zvuků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *