Pub Beer Bar Tap Draft Beer  - hulkiokantabak / Pixabay

Když se chcete dobře najíst v Českých Budějovicích

Cestování po jihu republiky má své nezapomenutelné kouzlo. Ale krásy rybníků nebo historických zámků můžete jen stěží obdivovat s prázdným žaludkem. A jak tedy tuto nepříjemnost napravit? Rozhodně návštěvou té správné restaurace, kde potěší váš mlsný jazýček každý den v týdnu!

Pokud vám jde především o polední menu České Budějovice, pak si nechte doporučit restaurací Vrbenská Točna. Chutná jídla za výhodnou cenu tady pro vás vaří každý všední den. A to rozhodně není všechno.

S důrazem na domácí kuchyni

Tahle restaurace České Budějovice si zakládá zejména na tradiční české a především domácí kuchyni. Od pondělí do pátku jsou proto k dispozici obědová menu, doplněná i o klasický jídelní lístek, zaměřený právě na jídla z kvalitních surovin od výhradních dodavatelů. Výběr je opravdu pestrý, takže si na své přijdou všichni členové rodiny, ale i skuteční fajnšmekři.

Celá restaurace má kapacitu 110 osob, takže v ní můžete uspořádat třeba  i rodinnou či firemní akci nebo třeba večírek. Ovšem místo se najde i pro menší skupinky spřízněných hostů a to v salonku s kapacitou 25 osob. A nechybí samozřejmě ani možnost přímé rezervace stolů, umístěných v hlavních prostorech – nabídnou vám kapacitu 80 míst.

Stavte se na napěněnou tečku

Pokud je vaším cílem spíše pivnice České Budějovice, pak vás určitě potěší, že vám i v tomto bodě vyjde restaurace Vrbenská Točna ochotně vstříc. Čepují tu výborné pivo Budweiser Budvar a to ve špičkové kvalitě. Dávají si totiž pozor nejenom na „točení“ na kroužek, ale také na proces skladování nebo čistotu použitých trubek.

K dostání je luxusní Kroužkovaný ležák 12°, ale nechybí ani klasická výčepní desítka! A kam zamířit? Skvělé jídlo za rozumné ceny i vynikající chlazené pivo najdete na adrese Dobrovodská 84 (České Budějovice). Rezervujte si svůj stůl třeba hned teď přes telefon nebo e-mail. Více zjistíte na stránkách Vrbenskatocna.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *