Barber Shop Iran Cosmetology  - mostafa_meraji / Pixabay

Víte, jak častou péči potřebují vaše vlasy, aby vypadaly skvěle?

Když se řekne péče o vlasy, nejspíš si vybavíte „jen“ obyčejné mytí a česání. Tyto úkony bychom však spíš nazvali „každodenní údržbou.” Skutečná péče má za úkol je posílit, vrátit jim jejich lesk i tvar a udržet jejich zdraví. Kadeřnictví Praha jako ostrůvek pohody a klidu – přesně takové je Barber´s wife. Nepracují tu jen s nůžkami a barvami, ale také s výživnými zábaly, keratinem a dalšími složkami, jež vašim vlasům udělají opravdu dobře.

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy. A to platí jak u mužů, tak i u žen. A vůbec nezáleží na tom, jestli svou hřívu každý den vyčesáváte do složitého účesu nebo jí naopak dopřáváte jistou volnost.

Svým vlasům se pečlivě věnujte každé tři týdny

Proč právě tato doba? Jde tu o milimetry – a to doslova. S ubíhajícími dny jsou ve hře samozřejmě odrosty (u těch barvených), změna střihu a vůbec celková neupravenost. Zvláště majitelé a majitelky šedin už právě po uplynutí této doby začínají nervózně pokukovat do zrcadla.

Ale nejde tu jen o střih. Okolní prostředí klade na náš organismus stále větší nároky. Vlasy (a samozřejmě nejenom ony) se tak musí vypořádávat se silným UV zářením, smogem, prachem a dalšími nečistotami. Pokud je však každé tři týdny důkladně vyživíte, pak se ztráty jejich vitality obávat nemusíte.

Věděli jste, že: zejména u mužů s krátkým sestřihem může příliš dlouhý interval mezi péči o vlasy a vousy zestařit jejich vzhled až o několik let?

Jděte tam, kde na správné intervaly myslí za vás

Nechte se hýčkat lahodným drinkem nebo kvalitní kávou z Infinity Café, zatímco se o vás budou starat skuteční profesionálové. V nabídce je dámské, pánské i dětské kadeřnictví a samozřejmě i speciální programy, zabývající se ucelenou péčí o vlasy.

Díky pohodové atmosféře i kvalitním službám přestane být vaše návštěva kadeřnictví povinností, nýbrž něčím, na co se budete těšit. Kadeřníci a kadeřnice vám poradí opravdu s čímkoliv – včetně následujícího vhodného termínu objednání. Vy na nic myslet nemusíte. Jen si užíváte perfektní atmosféru, která panuje v Barber´s wife. A to třeba každé tři týdny. A objednat se můžete on-line prostřednictvím jednoduchého formuláře na webových stránkách hned teď.

Barber´s wife rozšiřuje svoje působení

První pobočku otevřeli tito specialisté už v roce 2010 a to na Praze 5 Zličíně. Pokud to však máte do NC Metropole Zličín z ruky, určitě vás potěší, že v květnu se otevřela nová pobočka v blízkých Jinočanech. Komfort však nabízejí obě zcela identický.

Vstříc vašim přání a potřebám tu vyjdou nejenom ve všední den, ale také o víkendech. A pokud vás čeká účast na nějaké výjimečné příležitosti, vytvoří vám také společenský nebo přímo svatební účes na míru. Prohlédněte si galerii na stránkách Barberswife.cz a zjistěte, jaký komfort a luxus vám mohou nabídnout.

 

Barber Shop In Iran Iran Cosmetology - mostafa_meraji / Pixabay

Víte, jak častou péči potřebují vaše vlasy, aby vypadaly skvěle?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *