House Key House Keys Real Estate

Bezpečnostní dveře pomohou ochránit dům před zloději

Kdo by se nechtěl cítit ve svém domě bezpečně? Zloděje musíte hlavně odradit a zároveň jim co nejlépe znemožnit, aby se dostali dovnitř. Pomohou venkovní a vnitřní kamery, které vás upozorní, že se něco zlého děje. Pes také rád oznámí, že se nezvaný host plíží na vaše území. A k zamezení vstupu do domu přispějí kvalitní vchodové dveře.

Profesionalita v oblasti zabezpečení

Mnoho lidí podceňuje důkladné zabezpečení domova, což se projevuje ve zvyšující se kriminalitě. Policie ČR každoročně eviduje tisíce vykradení rodinných domů a bytů, kde škody dosahují několika stovek miliónů korun. Bezpečnostní dveře do domu tvoří základ pro každou budovu, ale nepořizujte je pouze pro hlavní vchod, myslete i na vstupování na zahradu nebo do dvora.

Zaměřte se na výběr modelů s nejvhodnější bezpečnostní třídou pro váš objekt. Existuje několik tříd, kde najdete typy k zabezpečení méně rizikových objektů, s odolností méně zkušeným zlodějům, k zajištění rizikových objektů a s vysokým stupněm ochrany. Pochopitelně dost záleží na výrobci, a tak věřte českým výrobcům s třicetiletými zkušenostmi, od kterých získáte pouze certifikované bezpečnostní dveře.

Správný výběr bezpečnostních dveří

Na trhu najdete spoustu druhů dveří, ale pozor na zemi původu a certifikaci. U vchodových zohledněte, jestli mají tepelnou izolaci. Rozhodně by jim neměly chybět dostatečné tepelně-izolační vlastnosti. Bezpečnostní dveře do bytu musí mít certifikovanou požární odolnost, aby byla zaručena požární ochrana. Jde o povinnost ze zákona a za splnění ručí vlastník bytu. Při nerozhodnosti pomohou nezávazné konzultace s firemními odborníky, kteří vám doporučí nejvhodnější varianty přímo na místo plánované realizace.

A rada na závěr! Před svým odchodem z domu zkontrolujte, zda jste zavřeli okna, zapnuli bezpečnostní systémy a zamkli všechny dveře, protože ani ty nejlepší vás neochrání, když zapomenete zamknout.

House Keys Key Security Door Key

Bezpečnostní dveře pomohou ochránit dům před zloději

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *