House Key House Keys Real Estate

Bezpečnostní dveře pomohou ochránit dům před zloději

Kdo by se nechtěl cítit ve svém domě bezpečně? Zloděje musíte hlavně odradit a zároveň jim co nejlépe znemožnit, aby se dostali dovnitř. Pomohou venkovní a vnitřní kamery, které vás upozorní, že se něco zlého děje. Pes také rád oznámí, že se nezvaný host plíží na vaše území. A k zamezení vstupu do domu přispějí kvalitní vchodové dveře.

Profesionalita v oblasti zabezpečení

Mnoho lidí podceňuje důkladné zabezpečení domova, což se projevuje ve zvyšující se kriminalitě. Policie ČR každoročně eviduje tisíce vykradení rodinných domů a bytů, kde škody dosahují několika stovek miliónů korun. Bezpečnostní dveře do domu tvoří základ pro každou budovu, ale nepořizujte je pouze pro hlavní vchod, myslete i na vstupování na zahradu nebo do dvora.

Zaměřte se na výběr modelů s nejvhodnější bezpečnostní třídou pro váš objekt. Existuje několik tříd, kde najdete typy k zabezpečení méně rizikových objektů, s odolností méně zkušeným zlodějům, k zajištění rizikových objektů a s vysokým stupněm ochrany. Pochopitelně dost záleží na výrobci, a tak věřte českým výrobcům s třicetiletými zkušenostmi, od kterých získáte pouze certifikované bezpečnostní dveře.

Správný výběr bezpečnostních dveří

Na trhu najdete spoustu druhů dveří, ale pozor na zemi původu a certifikaci. U vchodových zohledněte, jestli mají tepelnou izolaci. Rozhodně by jim neměly chybět dostatečné tepelně-izolační vlastnosti. Bezpečnostní dveře do bytu musí mít certifikovanou požární odolnost, aby byla zaručena požární ochrana. Jde o povinnost ze zákona a za splnění ručí vlastník bytu. Při nerozhodnosti pomohou nezávazné konzultace s firemními odborníky, kteří vám doporučí nejvhodnější varianty přímo na místo plánované realizace.

A rada na závěr! Před svým odchodem z domu zkontrolujte, zda jste zavřeli okna, zapnuli bezpečnostní systémy a zamkli všechny dveře, protože ani ty nejlepší vás neochrání, když zapomenete zamknout.

House Keys Key Security Door Key

Bezpečnostní dveře pomohou ochránit dům před zloději

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..