V bance vám nepůjčí? Nezoufejte! Naštěstí existují nebankovní půjčky!

V bance vám nepůjčí? Nezoufejte! Naštěstí existují nebankovní půjčky!

Nevyšli jste s finančními prostředky před výplatou? Schází vám nějaká ta tisícovka na zaplacení nájmu nebo faktur za energie? Zkrátka a jednoduše potřebujete vylepšit rodinný rozpočet a nechcete oslovovat rodinu ani přátele? Pak pravděpodobně povedou vaše první kroky do banky. Zde ale budete podrobeni rozsáhlému výslechu, na jehož konci se můžete dozvědět nepříjemný ortel – vaše žádost o půjčku byla zamítnuta!

Co teď? Neházejte flintu do žita a raději zjistěte, jak vám mohou pomoci krátkodobé nebankovní půjčky!

Krátkodobé půjčky aneb Jak to vlastně funguje?

Jak již jejich samotný název napovídá, rychlá nebankovní půjčka je poskytována nebankovními subjekty. Většinou sjednáte nebankovní půjčky online prostřednictvím oficiálních stránek poskytovatele nebo partnerského zprostředkovatele. Stačí vyplnit krátký formulář, navolit objem půjčky, počet splátek a někde i termín splatnosti. Poté vyplníte své osobní údaje a žádost odešlete. Některé společnosti pracují s online nástroji, které žádosti vyhodnocují prakticky 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu, jinde si na schválení žádosti počkáte zhruba jeden až dva pracovní dny.

Rychlá nebankovní půjčky pro všechny

Ať už nad vámi v bance zlomili hůl kvůli nedostatečné bonitě nebo špatné finanční minulosti, krátkodobé nebankovní půjčky mohou být zajímavým řešením i pro ty, kteří již ztratili poslední špetky naděje. Řada poskytovatelů nenahlíží do centrálních registrů dlužníků, nechtějí znát vaši finanční minulost ani příjem. Pokud nad vámi visí hrozba exekuce nebo jste se dostali do jiné nepříjemné situace, požádejte o pomoc některou z nebankovních společností, jež na našem trhu operují.

Dvakrát měřte, jednou řežte!

Vždy ovšem vybírejte pouze známé a ověřené poskytovatele půjček, u kterých důkladně prozkoumáte podmínky, za nichž vám půjčku poskytnou a od věci ani není, pokud si o daném poskytovateli najdete informace v internetových fórech a diskuzích. Pokud po vás požaduje věřitel poplatek předem (netýká se 1 Kč ověřovacího poplatku), raději jděte – lidově řečeno – „o dům dál“. Pozor si dávejte také na nápadně výhodné nabídky nebo půjčky s nulovým úrokem.

Náš tip: Seriózním poskytovatelem rychlých nebankovních půjček je například společnost ReRum, která se specializuje na krátkodobé nebankovní půjčky až do 15 000 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *