Kuchyňské dřezy Schock

Kuchyňské dřezy Schock, to je odklon od nerezové klasiky k novému přírodnímu materiálu, granitu. Ten je poměrně nově používaný v oblasti dřezů, na druhou stranu vykazuje velmi dobré vlastnosti, které jej k tomu předurčují. Technicky vzato se jedná o směs žuly, křemičitých písků a případně i kamenů a různých dalších materiálů. Společnost Schock však tyto dřezy poněkud vylepšila, a používá speciální granit s velmi vysokým obsahem křemičitých písků a téměř nulovým obsahem žuly. Tím jsou všechny vlastnosti granitu ještě zvýrazněny.

Kuchyňské dřezy Schock

Kuchyňské dřezy Schock vyrobené z granitu tedy vykazují špičkové vlastnosti, dané do vínku tomuto materiálu. Jsou velmi tvrdé, pevné a odolné mechanickému poškození, nárazům i poškrábání. Navíc jsou odolné i vůči chemickému poškození čisticími prostředky nebo chemikáliemi z potravin. Jejich povrch je hladký a speciálně upravený tak, aby se na něm nemohli usazovat mikrobi ani nečistoty, a zároveň vyladěný tak, aby dobře vypadal a nekazil vzhled stylové kuchyně. Velkým kladem je také tepelná odolnost materiálu, která dosahuje krátkodobě až 300°C, což bohatě stačí, aby se do dřezu dala vylít vařící voda nebo vroucí olej.

Kuchyňské dřezy Schock a jejich příslušenství

Kromě klasické formy jsou kuchyňské dřezy Schock dodávány také v ne úplně běžné formě pod desku. Tedy, že budou zasazeny pod úroveň kuchyňské linky. Tím jednak ještě zvýrazní samotný styl vaší kuchyně, a je to i praktické řešení například pro ometání kuchyňské linky. K tomu všemu nabízí firma Schock také příslušenství – baterie vyrobené speciálně k nabízeným granitovým dřezům, kuchyňské pracovní desky, misky do dřezů, koše na nádobí nebo ovládání výpusti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *