Tent Barbecue Camp Camping Grill  - RoadLight / Pixabay

Kvalitní stany a stánky vám vyjdou vstříc v jakékoliv situaci

Nezáleží na tom, zda hledáte vhodné zázemí pro rodinnou oslavu, nebo se vydáváte na trhy a různé jiné akce se svými výrobky. Pro každou z těchto příležitostí si můžete pořídit vhodný stan. A jak si vybrat?

Co vám může nabídnout prodejní stánek

Především variabilitu. Neexistuje jen jeden užitný vzor, naopak. Vybrat si můžete z vícero variant. Zvolit lze hliníkovou, ocelovou nebo třeba dřevěnou. A omezeni samozřejmě nejste ani rozměry. Dobře vybraný prodejní stánek tak může snadno podtrhnout i charakter zboží, které prodáváte.

Poskytne vám to správné zázemí, ochrání vás před deštěm a postavíte ho opravdu za pár minut. Profesionálové totiž své výrobky koncipují tak, aby je bylo možné sestavit i bez použití jakéhokoliv nářadí. Jen přijedete na místo, rozložíte stánek a můžete začít prodávat. Tak jednoduché to je.

Jaké parametry má reklamní stan

Jde vám spíše o propagaci vaší firmy či produktů? Pak si nechte vyrobit reklamní stánek s potiskem na míru. Vypadá profesionálně a okamžitě vašim zákazníkům ukáže, co přesně máte pro ně nachystáno. Chtějte ten s nůžkovým mechanismem, který stačí jen rozložit a pustit se do akce. A samozřejmostí by měla být i nepromokavá střešní plachta, protože nikdy nevíte, co si na vás počasí přichystá.

Na velké akce se hodí výstavní stan

Jestliže často cestujete po nejrůznějších veletrzích a výstavách, pak jste již nejspíš přišli na to, že obyčejný party stan vaše nároky po všech stránkách nikdy zcela neuspokojí. Vsaďte proto na speciální výstavní stan a dopřejte si přesně takový komfort, jaký potřebujete. I když jde o poměrně velkou konstrukci, není třeba se obávat jejího pracného stavění. Naopak.

Stačí jen vsadit na vhodné kotvení a máte vše, co ke své spokojenosti potřebujete. A vsadíte-li na modely od Expodum.cz, pak zjistíte, že je snadno převezete i v osobním autě. Proč se nechávat omezovat neskladnými kusy párty stanů, když si můžete dopřát pohodlné řešení přímo na míru?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *