Kvalitní filtr odstraní z vody jen nežádoucí příměsi – nic víc

Také máte dojem, že kvalita vody okolo nás v poslední době pokulhává? Ovšem zatímco v domácích podmínkách lze vše řešit převařováním nebo použitím filtračních systémů, nainstalovaných přímo na vyústění vodovodního řadu, na cestách se podobné postupy aplikují mnohem hůře.

Tedy ještě donedávna to platilo. Ovšem šikovné filtrační lahve způsobily v tomto ohledu doslova malou revoluci. Umřít žízní na výletě po ČR by se vám asi nepodařilo. Ale jaké osvěžení může přinést voda, páchnoucí po chlóru či zanesená nečistotami ze starého vodního potrubí? Odpovíme za vás – žádné. Tedy alespoň žádné příjemné.

Filtrační lahve pro celou rodinu

Hormony, pesticidy, antibiotika, chlor – to všechno může negativně ovlivnit vaše zdraví a imunitu, o chuti vody samotné ani nemluvě. Ale kupovat kvůli tomu předraženou vodu balenou? To by se chtělo jen málokomu.

Mnohem lepší je v tomto ohledu filtrace vody (nejenom) na cesty. Lahve s filtrem stačí napustit (prakticky z libovolného zdroje) a pochutnat si na průzračně čisté a nezávadné vodě. Důležité je zvolit správný objem a tvar lahví tak, aby vyhovovaly třeba i těm nejmenším členům rodiny, ale zároveň se ochotně nechaly usadit do držáků na kole nebo v automobilu. A pod značkou Penepex – voda jako křišťál můžete najít právě takové.

Jen filtrace nečistot, žádná destilovaná voda

Jejich láhve lze s použitím jednoho jediného filtru naplnit až 300×, poté je třeba filtr vyměnit. V pitné vodě však zároveň zůstanou všechny důležité minerály (např. vápník nebo hořčík). Navíc lze tyto lahve pohodlně ovládat i používat jen jednou rukou, což se na výletech doopravdy hodí. Navíc se vyrábějí z bezpečného bisfenolu A (také známého jako BPA), takže z nich do vody nepřecházejí žádné škodlivé látky, jež si jinak s plastovými výrobky tak často spojujeme.

Nespokojte se s obyčejnou vodou, vsaďte na tu s nejvyšší kvalitou. Je všude okolo nás – stačí jí jen dát šanci!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *