Infrasauny FRANCE SAUNA pro všechny příznivce saunování

Oblíbili jste si saunování a uvažujete, že byste si domů pořídili saunu? Ta je možná dostupnější, než si můžete myslet. Infrasauny dnes již běžně doplňují koupelny. Obzvlášť máte-li koupelnu větších rozměrů, můžete investici zvážit. Doporučujeme především infrasauny FRANCE SAUNA, které se stanou praktickým pomocníkem a zároveň ozdobou každé koupelny.

Proč si vybrat infrasauny FRANCE SAUNA

Jedná se o značku prvotřídní kvality. Na výběr u ní máte z několika modelů, takže určitě nesáhnete vedle. Volit můžete nejen dle kapacity sauny, pohybující se v rozmezí od dvou do pěti osob, ale také podle jejího vybavení. Každý uživatel jistě ocení praktický ionizér, čistící vzduch od škodlivých mikroorganismů, přehledný ovládací panel či komplexní audio systém pro přehrávání oblíbené hudby (rádia nebo skladeb ve formátu MP3).

Tyto infrasauny se vyrábějí z kvalitního kanadského dřeva, získaného buď z jedlovce nebo z červeného cedru. To se dále kombinuje s bezpečnostním sklem, přes které je pohodlně vidět dovnitř i ven. Úprava infrasauny FRANCE SAUNA může být přírodní světlá či tmavá. Oblíbené jsou i bílé sauny, vhodné především do velmi světle zařízených koupelen. Interiér sauny je vždy z přírodního dřeva a nejčastěji zahrnuje prostor jedné, dvou nebo třech lavic, dle rozměrů sauny.

Dejte infrasauně zelenou

Infrasauna svými přednostmi potěší i všechny příznivce tradiční finské sauny. Oba typy saun si samozřejmě můžete pořídit domů. Finská sauna je ale náročnější na provoz. Na rozdíl od infrasauny se nedoporučuje její používání každodenně, jelikož představuje větší zátěž pro organismus. Pobytem v infrasauně si můžete zpříjemnit téměř každý den. Jestliže rádi sportujete, využijete ji před či po sportovní zátěži.

Z několika desítek modelů máte na výběr v internetovém obchodě hanscraft.com, kde kromě infrasaun pořídíte i zmíněné finské sauny nebo třeba parní kabiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *