Sink Shaver Haircut Bathroom Home  - sammyrodin / Pixabay

Udělejte ze svého holicího strojku opravdu hygienicky čistého pomocníka

Jestliže si dáváte záležet na svém vzhledu, pak je pro vás dozajista holení pravidelnou denní aktivitou. Věděli jste však, že vás v některých případech může doslova ohrozit na životě? Teď samozřejmě nemyslíme to, že byste se docela obyčejně řízli, ale něco závažnějšího.

Na mysli máme totiž bakteriální infekci. Věděli jste, že bakterie mohou do našeho organismu proniknout i skrz opravdu miniaturní poranění? A kde by se na našem holicím strojku vzaly? Na to je odpověď jednoduchá.

Zatočte se zbytky po holení

Když se holíme, odpadávají od naší tváře mnohé nečistoty. Jde zejména o drobné šupinky pokožky, ale také o malé kousky vousů. Ty společně zapadávají do holicí hlavice kazety. A protože tu panuje i poměrně vysoká vzdušná vlhkost, velmi rychle této příležitosti využití bakterie (které milují doslova jakýkoli biologický materiál) a začnou se množit.

A pokud se příště během holení nechtěně škrábneme, proniknou do našeho krevního oběhu, kde mohou dokonce způsobit infekci. A ve velmi závažných případech může jít i o infekci smrtelnou. To se samozřejmě děje jen zřídkakdy, ovšem už i nepříjemné začervenání kůže nebo lokální zánět znamenají pro své „majitele“ řadu problémů. A jak tomu tedy předejít? Při údržbě holicího strojku vám pomůže čistící kazeta Braun.

Stačí jen namočit hlavici a máte hotovo

Nejdříve postupujte běžným způsobem – hlavici holicího strojku oddělejte a opláchněte pod vodou. Jen ta sama o sobě však na potlačení špíny nestačí. Proto by měla poté přijít na řadu Braun čistící kazeta se speciálním roztokem, která váš holicí strojek vyčistí tak, že bude opět zcela hygienický. Navíc vám vydrží na několik použití a poté stačí jen dolít roztok. A kde ji seženete? Jděte na Woldoshop.cz, kde je k mání za skvělou cenu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *