Doctor Hospital Healthcare Nurse  - Sourovnandi1 / Pixabay

Nevíte si rady s výběrem dárku pro vaše blízké? Zkuste vsadit na opravdové dárky od srdce!

Výběr dárku dokáže zamotat hlavu téměř každému. Pro některé blízké může být koupě toho správného dárku pořádnou výzvou. Pokud jim chcete darovat opravdu originální dárek, měli byste trochu popustit uzdu svojí fantazii. Abychom vám trochu usnadnili práci, rozhodli jsme se pro vás připravit hned několik tipů na dárky, se kterými na každé oslavě zazáříte.

Nikoho neurazíte tričkem s vlastním popiskem

Pokud nevíte, jaký dárek darovat vašim blízkým, můžete sáhnout po tričku s potiskem, kterým neurazíte téměř nikoho. Vybírat totiž můžete ze stovek motivů a citátů, které vaše blízké dojmou, potěší nebo také pořádně pobaví.

Vytvořit si ale můžete i tričko s vlastním potiskem, který si sami navrhnete a přizpůsobíte. Vybírat přitom můžete z různých střihů, barev a velikostí triček. V nabídce jsou i různé materiály, jako jsou bavlněné nebo termo trička – originální kousek oblečení tak můžete darovat i nadšeným sportovcům. Potiskem však můžete opatřit i mikiny, body pro miminka či polokošile.

Opravdu originální dárek může mít spoustu podob

Kromě trička s potiskem svým blízkým můžete darovat i další dárky, které je svojí originalitou zaručeně překvapí. Opravdu jedinečný dárek totiž může mít hned několik podob, včetně fotoobrazů či hrnků s potiskem. Jednoduše tak můžete dát svým blízkým najevo, že vám na nich záleží.

Velké oblibě se těší i personalizované hry, kdy můžete například karty či pexeso obohatit o vaše společné fotografie. Ty můžete využít i při tvorbě vlastního kalendáře, který navrhnete během pár minut svépomocí. Bát se ho navíc nemusíte darovat jakýkoliv měsíc – kalendář bude začínat měsícem, během kterého ho budete darovat oslavenci. Navíc se sami můžete rozhodnout, zda se bude jednat o stolní nebo nástěnný kalendář.

Man Beard T Shirt Walking  - Surprising_Shots / Pixabay
Nevíte si rady s výběrem dárku pro vaše blízké? Zkuste vsadit na opravdové dárky od srdce!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *