Účinky vitamínů D a K mají na naše tělo mnohá pozitiva

Mít zdravé  a krásné tělo rozhodně není samozřejmost. Pomoci nám v tom skvěle mohou i některé vitamíny. Během zimního období patří k nejskloňovanějším druhům vitamíny D a K. A rozhodně to není nadarmo.

V první řadě se vitamin D3 K2 podílí na správné funkci našeho imunitního systému. Musí však působit zároveň, jinak nemají takovou sílu, jak by bylo třeba. A protože je v zimě nedostatek slunečního záření i ovoce a zeleniny, z nichž by bylo možné tyto látky doplnit, je nutné vsadit na externí zdroje.

Proč si dopřávat vitamín D

Především proto, že výrazně podporuje imunitní systém. Je to proto, že některé typy bílých krvinek nefungují v případě nízké koncentrace vitaminu D v krvi správně. Pomáhá také zabudovávat vápník do kostí a zubů, a tak samozřejmě přirozeným způsobem regulovat jeho hladinu a posilovat žádoucí tělesné struktury.

Pokud netrpíme nedostatkem vit. D, nemusíme se tedy bát zlomenin kostí ani nedostatečně vyvinutých zubů. A ani osteoporóza nebude velmi pravděpodobně na pořadu dne. V tom nám může pomoci vitamin D3 K2 kapky.

Záleží na tom, jaký vitamín si pořídíme

Mezi jednotlivými druhy vitamínů existují značné rozdíly. Vitamín K ve své ideální formě podporuje vstřebávání vitamínu D. A jaký tedy chtít? Na nejlepší kvalitu vsadíte, pokud si dopřejete vitamín D3 K2 MK7 kapky, v němž německá společnost Kappa Bioscience zkombinovala D3 s patentovanou formou vitamínu K2 , známou jako jako MK7.

Jde o podle všech studií za nejčistší a nejaktivnější formu vitamínu K2 s lepší biologickou dostupností, s čímž se pojí rovněž vyšší aktivita v lidském těle. Bonusem navíc je pak i vyšší stabilita při vysokých teplotách (ve srovnání s jinými přípravky na trhu). A kde si tohoto pomocníka pořídit? Vyzkoušejte Woldoshop.cz, kde ho dostanete s rychlým doručení a za skvělou cenu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *